Former maid to Adolf Hitler interview
29:56
פגום | פרק 1
8:37
5 חודשים לפני
Not Just Guns | Israeli Warriors, Episode 4
19:05
תגובות
nitzan mintz
nitzan mintz 33 דקות לפני
איזו בחורה מדהימה אין גבול לאושר שאני מאחלת לך תודה לך על האומץ לשתף את מיוחדת במינך
tushyable
tushyable 42 דקות לפני
מאחל לך בריאות, סבלנות ושלווה. השיחה גם מדגישה את החשיבות שבטיפול מקצועי בטראומה וחרדה חברתית, ועד כמה אלכוהול וסמים שאולי מסייעים בהתחלה להשקיט את הסבל, בסופו של דבר גורמים סבל רב ונזק מסוכן.
Noa Verner
Noa Verner 2 שעות לפני
קול
zipi fish
zipi fish 2 שעות לפני
סדרה מצוינת!
אדם פרי
אדם פרי 3 שעות לפני
אני גם לבד, אבל אני לא לחוץ בכלל
שוש כהן
שוש כהן 6 שעות לפני
כל הכבוד!!השנאה כלפינו זורמת להם בעורקים לפני יום הזיכרון הבינלאומי לשואה, קיבלה עצרת האו"ם בהסכמה כללית - למרות התנגדות איראן - החלטה להגדיר את גבולות הכחשת השואה ולהסיר תכנים המוגדרים כאלה מהרשתות. האם זו החלטה בעלת משמעות? לא. באו"ם יושבים אנשים שמקבלים משכורת כדי להעביר החלטות כאלו. כלומר עבורם זה תפקיד, זו רוטינה. מספר שנים אחרי שהוקם האו"ם רבים הפסיקו להחשיב את המוסד, אבל גם אי-אפשר היה לקרוא בגלוי לביטולו כי הגדרתו טובה מכדי לצאת נגדה: "חיבור כל העמים שרוצים בשלום". גם אני ביקרתי בבניין האו"ם וראיתי את מה שכולם יודעים - מבנה מרשים מבחוץ, וחסר תועלת מבפנים. אין לנו מה להתפעל מהחלטת האו"ם להיאבק בהכחשת השואה, אלא עלינו להתמקד בעיקר בשאלה מה גורם לה לעשות זאת, ולמה למרות ההתפתחות המוסרית של העולם המערבי, פירוק העבדות וכדומה, השנאה ליהודים נשארת ברמה פרימיטיבית, יצרית ולא רציונלית? אומנם אם אנחנו מסתכלים על מה שהתרחש במלחמת העולם השנייה ועל מה שהתחולל בזמן השואה, אז ודאי שהמצב עדיין טוב יותר בהרבה מאז. אבל אם אנחנו מסתכלים על מגמת ההתפתחות של אמריקה ואירופה בעשורים האחרונים, אז מובן שהמצב יכול בקלות לתפוח לאותם ממדי שנאה של אז. זאת אומרת, עמי העולם לא יכולים להרחיק את הנטייה האנטישמית מתוכם לאורך זמן, היא טבועה אצלם בגנים, זורמת להם בדם. והאמת היא שזאת לא לגמרי אשמתם. "עיקר הבריאה והבחירה, ותיקון וקלקול העולם, הכול תלוי בישראל" כתב בספרו רבי יצחק חבר, והרב קוק רשם, כי "בישראל שורה סוד האחדות של העולם". כלומר צריך לתפוס שהעולם מקולקל בגלל שאנחנו - עם ישראל - עסוקים בגידול איבה וגאווה במקום להעביר לו את השיטה לאחדות, ולכן "בדור כזה, כל בעלי החורבן שבאומות העולם מרימים ראש, ורוצים בעיקר להשמיד ולהרוג את בני ישראל" כמו שכתב בעל הסולם. לא משנה כמה סכרים ננסה לבנות לנו נגד השנאה הגואה, אומות העולם ירימו ראש נגדנו. אם לא נקום כאיש אחד נגד יצר הרע שעומד בינינו ונגרום בכך לכל העמים לקום גם הם נגד השנאה שביניהם, אז לבסוף הם יתאגדו יחד ויפנו את השנאה נגדנו. אחד משניים. אינני מייחל לסבל, אבל אני מקווה שהעמים ייזנחו מהר את כל ההתקוטטויות ביניהם, ויפנו מאוחדים נגדנו, כמו שהובטח בספרי הנביאים לעת מלחמות המשיח. אז באין ברירה אני בטוח שנקבל שכל לקלוט שרק בחיבור בינינו נמשוך את העולם אלינו כמו מגנט ויחד נגיע לאיחוד השלם. כי רק בחיבור בינינו תלויה ישועת העולם וביאת המשיח. לא דמות אנושית כמובן, אלא כוח עוצמתי הקיים בטבע שימשוך אותנו מחשכת הפירוד אל אור האחדות.
שוש כהן
שוש כהן 6 שעות לפני
השנאה כלפינו זורמת להם בעורקים לפני יום הזיכרון הבינלאומי לשואה, קיבלה עצרת האו"ם בהסכמה כללית - למרות התנגדות איראן - החלטה להגדיר את גבולות הכחשת השואה ולהסיר תכנים המוגדרים כאלה מהרשתות. האם זו החלטה בעלת משמעות? לא. באו"ם יושבים אנשים שמקבלים משכורת כדי להעביר החלטות כאלו. כלומר עבורם זה תפקיד, זו רוטינה. מספר שנים אחרי שהוקם האו"ם רבים הפסיקו להחשיב את המוסד, אבל גם אי-אפשר היה לקרוא בגלוי לביטולו כי הגדרתו טובה מכדי לצאת נגדה: "חיבור כל העמים שרוצים בשלום". גם אני ביקרתי בבניין האו"ם וראיתי את מה שכולם יודעים - מבנה מרשים מבחוץ, וחסר תועלת מבפנים. אין לנו מה להתפעל מהחלטת האו"ם להיאבק בהכחשת השואה, אלא עלינו להתמקד בעיקר בשאלה מה גורם לה לעשות זאת, ולמה למרות ההתפתחות המוסרית של העולם המערבי, פירוק העבדות וכדומה, השנאה ליהודים נשארת ברמה פרימיטיבית, יצרית ולא רציונלית? אומנם אם אנחנו מסתכלים על מה שהתרחש במלחמת העולם השנייה ועל מה שהתחולל בזמן השואה, אז ודאי שהמצב עדיין טוב יותר בהרבה מאז. אבל אם אנחנו מסתכלים על מגמת ההתפתחות של אמריקה ואירופה בעשורים האחרונים, אז מובן שהמצב יכול בקלות לתפוח לאותם ממדי שנאה של אז. זאת אומרת, עמי העולם לא יכולים להרחיק את הנטייה האנטישמית מתוכם לאורך זמן, היא טבועה אצלם בגנים, זורמת להם בדם. והאמת היא שזאת לא לגמרי אשמתם. "עיקר הבריאה והבחירה, ותיקון וקלקול העולם, הכול תלוי בישראל" כתב בספרו רבי יצחק חבר, והרב קוק רשם, כי "בישראל שורה סוד האחדות של העולם". כלומר צריך לתפוס שהעולם מקולקל בגלל שאנחנו - עם ישראל - עסוקים בגידול איבה וגאווה במקום להעביר לו את השיטה לאחדות, ולכן "בדור כזה, כל בעלי החורבן שבאומות העולם מרימים ראש, ורוצים בעיקר להשמיד ולהרוג את בני ישראל" כמו שכתב בעל הסולם. לא משנה כמה סכרים ננסה לבנות לנו נגד השנאה הגואה, אומות העולם ירימו ראש נגדנו. אם לא נקום כאיש אחד נגד יצר הרע שעומד בינינו ונגרום בכך לכל העמים לקום גם הם נגד השנאה שביניהם, אז לבסוף הם יתאגדו יחד ויפנו את השנאה נגדנו. אחד משניים. אינני מייחל לסבל, אבל אני מקווה שהעמים ייזנחו מהר את כל ההתקוטטויות ביניהם, ויפנו מאוחדים נגדנו, כמו שהובטח בספרי הנביאים לעת מלחמות המשיח. אז באין ברירה אני בטוח שנקבל שכל לקלוט שרק בחיבור בינינו נמשוך את העולם אלינו כמו מגנט ויחד נגיע לאיחוד השלם. כי רק בחיבור בינינו תלויה ישועת העולם וביאת המשיח. לא דמות אנושית כמובן, אלא כוח עוצמתי הקיים בטבע שימשוך אותנו מחשכת הפירוד אל אור האחדות.
some guy777
some guy777 10 שעות לפני
עוד תוצאה של גבריות רעילה
Lior Singer
Lior Singer 10 שעות לפני
מדהים!
Keren Krispil Official
Keren Krispil Official 12 שעות לפני
וואו. את מדהימה. גיבורה וחזקה. כואב לי על מה שעברת ואני מאחלת לך חיים טובים ומאושרים! שתמיד תבחרי בדרך הטובה ושתצליחי בכל מה שתרצי! את חזקה ומעוררת השראה.
ervin katzer
ervin katzer 14 שעות לפני
2022 ועוד אין המשך
Orel Avraham
Orel Avraham 15 שעות לפני
אין שאלה פחות טובה לשאול שרלטן משאר אם הוא עוסק בשרלטנות
Mika Klimberg
Mika Klimberg 15 שעות לפני
אחלה שמעון כפרה עליו
ברוך יאסו
ברוך יאסו 16 שעות לפני
בחור לעינין לחלוטין
Michael Siksik
Michael Siksik 16 שעות לפני
היקרתי אותו אישית בן אדם מדהים!
ברוך יאסו
ברוך יאסו 16 שעות לפני
אישה מדהימה היא פשוט מעל הטבע
Adva Apel
Adva Apel 16 שעות לפני
מהמם, גם בעבר וגם היום. כל הכבוד על האומץ, שמחה בשבילך
Alon Romano
Alon Romano 16 שעות לפני
😉את הכי חמודה בעולם
שמוליק ברווי
שמוליק ברווי 16 שעות לפני
הילית את מדהימה ומהממת, אם לא הייתי חרדי הייתי רוצה להכיר אותך כבת זוג לעתיד. אני עצמי עברתי פגיעות וילדות עשוקה, ואני מעריך אותך מאוד על הדרך הנפלאה שאת עושה ❤️❤️❤️
טרי לוינסון
טרי לוינסון 17 שעות לפני
אמיתי ונכון לגמרי💗 בקר אחד אני באיחור לעבודה, יש לי ישיבה חשובה תוך שעה ושני בוסים עצבניים, ו... פנצ'ר😮 בכלל לא ידעתי שיש מלאכים כאלה. למזלי עבר שכן יקר ומיד התקשר אליהם. תוך פחות מרבע שעה היגיע מתנדב ולאחר עוד 5 דקות, היגיע מתנדב נוסף🤩באו מאובזרים לגמרי ועם טון של רצון טוב🌼 מלאכים אמיתיים🤗
שיר שיר
שיר שיר 17 שעות לפני
גם סבא וסבתא שלי בני דודים
CHEZ
CHEZ 18 שעות לפני
הבטחון להסתובב שם ברחוב גבוה בכמה מונים מבמערב.
Nick Slobodsky
Nick Slobodsky 19 שעות לפני
צריך להיכנס בכל סוחרי הטלגרם, שכולם מוכרים 5 גרם ירק נורמלי, ב-400-500 ש״ח, למרות שיש המון תחרות בתחום ! הם חולים במחלה הישראלית הטיפוסית, שנקראת קומוניזם, וחובה לרפא אותם ממנה ! בין אם במכות רצח ובין אם בהריגה ! כל קומוניסט שנהרוג, בטוח יפסיק להיות קומוניסט ! אפילו באמריקה של לפני הלגליזציה, אפשר היה להשיג את אותו הדבר בפחות, ועוד בערים יקרות כמו ניו יורק, אז מי הם בכלל שהם ימכרו ביותר יקר ?!
shusspryze
shusspryze 20 שעות לפני
איזה מותק של בן אדם את! וגבורה אמיתית. הבורא נתן לך מסלול מכשולים קשה במיוחד - כי הוא ידע שיש לך את הכוחות ! את אלופה !!! התגברת על כל המכשולים ונשארת בן אדם מתוק !!! ברכה והצלחה בכל כיוון. נועדת לגדולות !
Hadasa
Hadasa 20 שעות לפני
ואווו תבל מהממת
Newton Newton
Newton Newton 21 שעה לפני
או אלוהים אחזה כאב. איזה ילדים מסכנים....