יובל דיין - יד ביד
3:14
יובל דיין - אחכה לך
3:55
3 חודשים לפני
יובל דיין - אתה בכולם
3:02
יובל דיין - כוחך הרם
3:33
7 חודשים לפני
יובל דיין - שרק תחייך
3:25
11 חודשים לפני
יובל דיין - אמא
2:45
4 שנים לפני
יובל דיין - תנגן
3:17
4 שנים לפני
יובל דיין - שב מולי
3:04
יובל דיין - לילותיי
4:07
יובל דיין - שעה חלפה
3:46
Yuval Dayan - Bediuk Kmo Hayareach
3:49
תגובות
לינוי שבה זכריה
לינוי שבה זכריה 21 שעה לפני
מהמממת שאת!! תודה לה' על הזכות שיש לנו אותך!! 3>
hanna amar
hanna amar יום לפני
אממ לא איזה איזה שירררר כל הכבוד מהמהמתתתתת❤❤❤❤
chasya nov
chasya nov יום לפני
את מושלמת!! שרופה עלייך!! מי ששמע את השיר יותר מ15 פעמים שייעלה לייק וואו איזה רגש! אין עלייך!! אחלה ביצוע!! פשוט מושלמת!!
Haim Elmoznino
Haim Elmoznino יום לפני
שיר מדהים, זמרת מוכשרת. 3>
גפן אלון
גפן אלון יום לפני
מהממת השירים שלך נותנים השראה ברמות והם מדהימים ומרגיעים ויפים 🥰👏👏👏👏
שמחה רבה
שמחה רבה יום לפני
שאננות שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.
Good Music
Good Music יום לפני
אחת ויחידה הזמרת מספר אחת בישראל 👉
מיכל דורות
מיכל דורות יום לפני
שומעת אותו כל היום
מיכל דורות
מיכל דורות יום לפני
שיר מהמם תודה על השירים שלך
ורד אקריס
ורד אקריס יום לפני
מדהימה
יאיר ושמרית קלין
יאיר ושמרית קלין 2 ימים לפני
שיר מושלם
אביחי בר שלום
אביחי בר שלום 2 ימים לפני
כל אחד שרואה את התגובה הזאת אני מאחלת לו הרבה נחת שלווה וטוב
אביחי בר שלום
אביחי בר שלום 2 ימים לפני
מוששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
משהי מעניינת
משהי מעניינת 2 ימים לפני
קאבר מהמםם!❤
רותי קירחיש
רותי קירחיש 2 ימים לפני
שיר מושלם ❤❤❤❤💕💕💕💙💙💜💜💜
evyatar bernat
evyatar bernat 2 ימים לפני
מרגשת וכשרונית שפשוט מביאה טוב לעולם שלנו..תודה לאלוהים על שהעניק לה את הכשרון הזה..
tali eliyahu
tali eliyahu 2 ימים לפני
עופרה חזה זכרונה לברכה שרה יותר יפה ומבצעת את השיר יותר טוב 😗😗😗😗😗😗
מיקה גולן
מיקה גולן 3 ימים לפני
הכי מיוחדת שיש
murillofarias smartios
murillofarias smartios 3 ימים לפני
❤️❤️❤️
תמר מליחי
תמר מליחי 3 ימים לפני
יפה שליי
Naveh S.
Naveh S. 3 ימים לפני
לייק מי שמאמין בבורא עולם!
asioe kiou
asioe kiou 4 ימים לפני
מושלמת ❤️
Dana Levi
Dana Levi 4 ימים לפני
שאננות קורונה: הבאים בתור הם הילדים עברנו את הגל הראשון, נעבור גם את הגל השני. זו הגישה שפחות או יותר מסכמת את אווירת שאננות הקורונה בקרב הציבור בישראל. נכון שגל ההתפרצות הנוכחי לא קיצוני כקודמיו, וגם החיסונים עדיין מעניקים הגנה, אבל כן ישנם דיווחים על עוד ערים שהופכות כתומות ואפילו אדומות, ולמרות זאת הציבור ממשיך להתנהל במעין אדישות. היחס השאנן וגלגולי העיניים אינם חדשים במחוזותינו. הם חלק ניכר מהטבע היהודי שלנו. אנחנו עם קשה-עורף, בעל כתפיים רחבות ועור של פיל, ומסוגלים לספוג עוד ועוד עד שנפעל לקראת שינוי מהותי. לכן ייקח זמן רב עד שנגיב נכון. גם מנכ"ל משרד הבריאות היוצא, מי שהיה מופקד על המאבק בקורונה בשנה האחרונה, אמר הבוקר בריאיון: "בשנים הקרובות נצטרך לחיות את חיינו בצל הקורונה". כלומר זו תהיה מחלה שתישאר איתנו. וטוב שכך. בעיניי, המכה הזאת תשמור עלינו שלא נתפרע ולא נתפרץ לכיוונים מיותרים. כך נוכל להיות קצת יותר צנועים מבעבר, ונלמד איך לשפר את היחסים הווירטואליים בינינו. אני חושב שאחרי שהנגיף הכה בגיל השלישי ואחריהם בגיל הבוגר, בקרוב יבוא תורו של הדור הצעיר. כאשר המכה תגיע אליהם הבעיה תחריף. ילדים ישבו בבית, רחוקים זה מזה, ילמדו ויתקשרו ביניהם דרך קווי האינטרנט - וזה בכלל לא פשוט לילדים בגיל ההתבגרות. אלה שינויים גדולים שישנו את סדרי החיים שלנו. נרגיש על בשרנו העבה עד כמה המצב לוחץ עלינו. הצעירים יתגברו איכשהו, הם רגילים להידבק למסכים, אבל האווירה הכוללת תעיק על כולנו. הכיוון הכללי של הטבע הוא לא לפגוע בילדים שלנו, חלילה. אלא הטבע פועל במגמה אחת: להביא את כל חלקיו - דומם, צומח, חי והאנושות שבתוכם - לקשר אינטגרלי יפה, להתחשבות הדדית, ליחס משלים. הטבע שואף לאזן בין ההתקרבות החיצונית שלנו להתקרבות הפנימית. כל עוד אנחנו רחוקים זה מזה רגשית, אז גם הביטוי החיצוני מותאם לכך. יותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית, חומקים מהשכנים ממול, מסכמים את יחסי העבודה שלהם עם הקולגות במייל וסמס. גם אם נפגשים פה ושם, אז מי מעז להתחבק? היחס החברתי החדש הזה הוא טוב. ההכרה שלנו מתחדדת, המודעות כלפי מי אנחנו הופכת צלולה ולא מסתתרת מאחורי מסכות מתייפייפות. זאת האמת לשעה זו, "פיזור לרשעים - טוב להם וטוב לעולם". ומיהם הרשעים? מי שעסוקים בעצמם, שמים את עצמם במרכז וטרודים אך ורק בעולמם. האגואיזם שגובר בנו הוא שמאיץ את הריחוק החברתי בינינו. מיום ליום אנחנו הופכים ערלי לב, וגם פגיעה בצעירים לא תזיז לנו משהו בפנים. אבל ממכה למכה, משכבת גיל אחת לשכבת גיל תחתיה, אנחנו נתרגל לרעיון של הטבע: לא קרבה פיזית נדרשת מאיתנו, אלא קרבה פנימית. לא ישיבה משותפת סביב שולחן אחד, כשבפנים לוהטת סלידה זה מזה, אלא ריחוק פיזי הממלא בתוכו הרגשה משותפת של לב אחד. אלה סימנים יפים של הדור האחרון: המרחב הרוחני מתקרב למרחב הגשמי, שניהם באים לנקודת השקה. זה לא יקרה בגל הנוכחי, ואני בספק אם בגל שאחריו. האטימות והעקשנות הישראלית לא יביאו אותנו במהרה לתובנה הזאת. אבל מכות הטבע בדרכן יעברו עלינו עוד ועוד, עד שנעצור ונשאל את השאלות הנכונות. עד שנקפיא מהלכים ונחשוב מה הלאה. מוקד השינוי יפתיע גם אותנו. פתאום נראה בחוש איך נקיטת פעולות מוכרות כמו עטיית מסכה, חיסון שלישי, תו ירוק משודרג וסגירת הפרצות בנתב"ג לא עוזרות לנו. הן עוזרות במקצת, אבל לא באמת בולמות את המגפה. וכך הכול יתנקז לתרופה האמיתית: בניית יחסים חדשים בינינו, פיתוח רצון חדש לעזרה הדדית.
אלישבע
אלישבע 4 ימים לפני
יצירת מופת
Sarit Shlomo
Sarit Shlomo 4 ימים לפני
איזה שיר מרגש
אופירה ישראל
אופירה ישראל 4 ימים לפני
מסכנה עופרה חזה כמה עיניים היו עליה כנראה שזה מה שהרג אותה
bilij pdan
bilij pdan 3 ימים לפני
מלאכית.
Ranjit Das
Ranjit Das 4 ימים לפני
I dont understand what language is this
Whgu ybnm
Whgu ybnm 4 ימים לפני
ביצוע פרווה,מתאים לערב קריוקי
מרים הלוי
מרים הלוי 4 ימים לפני
מהממת את קול של מלאכית
galit prulo
galit prulo 5 ימים לפני
מהממת ❤🔥👌
bcvbb hyui
bcvbb hyui 5 ימים לפני
תודה אבי אוחיון על עוד להיט שמגיע מכל כיוון🔥
aharon
aharon 5 ימים לפני
תשכחו מכל מובלי המחאות שהכרתם ומה מה שהם מדקלמים לכם. תשכחו מכל מנהיגי ישראל שהכרתם. תשכחו מכל הקצינים ומפקדים שהכרתם. תשכחו מכל המושגים והתפיסות שגדלתם והאמנתם בהן. כי כל אלו אינם עוד באמת, ואין כאן עוד כלל דמוקרטיה ולא מדינה. כל מה שאתם רואים, שומעים זה הכל בחסות מאפיה מאוד רצינית ששולטת בכל מקום ובכל פינה. רק האזרחים הפשוטים, וחושפיי השחיתות, שהם נטולי כל אנטרס, רק הם יצליחו לשמור על ערנות וחשיבה ראלית כדי להבין מה הוא הסיפור האמיתי שכאן מתבשל מתחת לאף של כולנו. כל המחאות במשך השנים האחרונות היו בחסות המאפיה, כדי לתת לנו תחושה שיש כאן כאילו דמוקרטיה או מדינה וכך באותו אופן ובאותה השיטה דומה, כל הבחירות לממשלה היו במשך השנים כאן מזויפות. הכל משחק מכור שהתוצאה שלו הייתה ידועה מראש. וכך גם בכלל התקשורת כולה שהיא תעשיית שקר והונאה והסחת דעת אחת שלמה. מדינת ישראל איננה שייכת עוד לכלל האזרחים. מדינה ישראל היא ריבון ותאגיד של ארגון פשע אחד עצום!!! אנחנו, אזרחים- בני ערובה חיים תחת שקרים, מרמה, הפרת אמונים והמון ובדגש- באחיזת תעתועי עיניים!! אנו חיים בעולם תעתועים, שקרים, מניפולציות, תחבולות, עולם שכל המוסכמות שלו נשברו ואינם כלל עוד קיימים. הקורנה- היא חלק גדול ומרכזי מאחת התוכניות של ארגון הפשע העולמי. אין כלל מדובר במגיפה ולא מחלה. מדובר בתוכנית זדונית כדי לשנות סדרי עולם ולהפוך את האנושות למשהו בלתי אנושי. המטרה היא ליצור מקום של שליטה של טייקונים שהם כאן שולטים ומחלטים לגורל חיים ועל אופן החיים. אנחנו במלחמה. מלחמת עולם שלישית, מלחמה שונה בכל אופניה ותפיסותיו. הנשק של אותה המלחמה הוא בתעשיית הסייבר, הלוויינים והמדיה. בכך אנו נשלטים ובכך יצרו עולם שהפך להיות תלוי רק בהם. המלחמה הזאת התחילה לפני יותר מכשלושים שנה, היא החלה בשקט, גדלה והעצימה וכיום המטרה שלה יוצאת לאור. מדובר בתעשיית פשע של התאגדות בעלי אינטרסים ויכולות כלכלית שחברו ושולטים בכל הדרכים ובכל מקום בעולם. דרך- צבא מדינות, פוליטיקה מדינית, תרבות, תקשורת, טכנולוגיה, מדע וחלל. זאת היא מלחמת עולם שאיננה בין מדינה למדינה. זאת היא מלחמה של ארגון עולמי שחבר עם מספר של ראשי הממשלה שונים בעולם ולכלל תעשיות השונות בכלל העולם כגון- אומנות, תרבות, ספורט, הייטק, טכנולוגיה, צבא, פוליטיקה, מדע, כלכלה בנקים בורסות. כל אלו הם טייקונים שמרוב כסף הם כבר איבדו את עצמם ואת היכולת האנושית, ועל כן הם מתנהלים וחושבים ומדברים כבלתי אנושים וחפצים בשליטה שאיננה יודעת שובע. הם הצליחו בכסף שלהם לקנות את הכל ואת כולם ובכך ליצור שליטה גלובלית. ע"י כך הם שולטים בעולם, ולכן השפיות והריקמה האנושית התפוגגה. רבותי, אלו הן עובדות קשות. הם נשמעים כמו משהו קיצוני. אבל אי אפשר עוד להתכחש למציאות שמפעם לפעם רודפת אותנו ולא נראה סוף לעידן שיותר ויותר מחרסם בנו ולוקח מאיתנו את הריקמה האנושית וחופש האדם וחרותו. תתעוררו. חייבת כאן התעוררות אזרחית ולהשמיע זעקה אותנטית שתביא איתה משהו שונה אחר מכל פעם שידענו. זעקה שתשמע בכלל העולם ותחבור לכלל אזרחי העולם שגם הם מבינים זאת ויוצאים בעקבות נגד הממסד כאחד. חייבת התגייסות המונית, כמחתרת, ולהקים כאן מרי אזרחי ולעצור את הכל. אחרת החיים שלנו כאן הולכים להיגמר. אורי נחמן. m.facebook.com/story.php?story_fbid=5773748252666861&id=100000952299899
עידו הרמן
עידו הרמן 5 ימים לפני
תותחית
mijuo roui
mijuo roui 4 ימים לפני
מה זה הדבר הזההההה😍😍 את פשוט נדירההההההה🤩🤩🤩🤩🤩
Leyla Aliyeva
Leyla Aliyeva 5 ימים לפני
What a beautiful song, it's like lullaby.♥️💋🌹 Reminds me another song,🥰😘 but I can't remember which one 😳🤔
דן שלום
דן שלום 2 ימים לפני
Hand In Hand
lior yunfh
lior yunfh 5 ימים לפני
את שרה מושלם!!!!
מרגלית רוקח
מרגלית רוקח 5 ימים לפני
מזה השיר המושלם הזה הלחן אין דברים כאלה והמילים ואוו
nahman doner
nahman doner 5 ימים לפני
שיר מהמם
lioramit99
lioramit99 5 ימים לפני
שיר מהמםםם אני עושה אותה לבת מצווה שלי מחר אני הולכת להקליט תודה שיר מושלםםםםםם 💜💜💜💜💛💛💛💛🖤🖤🖤💕💕💕💔💔💗💓💙🖤💟🖤💟🖤🖤💟💢💥💢
Omer Statya
Omer Statya 5 ימים לפני
אימלאאאאא דייי דייי צמרמורת של החייםםם אין לי מילים לתאר מה אני מרגיש
shuly ben moshe
shuly ben moshe 5 ימים לפני
אני מאוד אוהבת את השיר הזה הוא אחד מהשירים אוהבים אלי
אביב מזמר
אביב מזמר 5 ימים לפני
מוכשרת
Evangelos Chaldeakis
Evangelos Chaldeakis 5 ימים לפני
heaven is real ..thank you Yuval shalom Israel
Moadim
Moadim 5 ימים לפני
*“Music, when soft voices die, vibrates in the memory !”* - Percy Bysshe Shelley
lior yunfh
lior yunfh 5 ימים לפני
וואו.
yarden laniado
yarden laniado 5 ימים לפני
מלאכית.
נעה אשכנזי
נעה אשכנזי 6 ימים לפני
קאבר מושלםםםם😍 אוהבת אותך💗
ברכה ברכה
ברכה ברכה 6 ימים לפני
פשוט קול אדיר !!! ביצוע מושלם אין על יובל דיין
yossi
yossi 6 ימים לפני
ביצוע פרווה,מתאים לערב קריוקי
אני
אני 4 ימים לפני
לא קרוב בכלל למקור
Claus Şerb Almaz
Claus Şerb Almaz 6 ימים לפני
Greatest from Romania❤️❤️
Meir Amir
Meir Amir 6 ימים לפני
פשוט שיר מהמם אין מילים
ORIOR MUSIC
ORIOR MUSIC 6 ימים לפני
מרגש עוד יותר לראות את זה בקרית ים אהובתי
מוריה מלכה בודילובסקי
מוריה מלכה בודילובסקי 6 ימים לפני
מהממת שאת!!
Bolia Fops
Bolia Fops 6 ימים לפני
מי אהב תשיר לייק
HaBat Yeshua HaMashiach Adonai Yehovah
HaBat Yeshua HaMashiach Adonai Yehovah 6 ימים לפני
Artist: Yuval Dayan (יובל דיין) Song: קרוב בינינו (Karov B'Nanu) Hebrew/Transliteration: Karov beineinu Kol kah harbe merhak yesh ba-milim sheli Gam kshe-ani menasa lehitkarev Kol kah harbe mishak yesh ba-milim sheli Aval tamid rotza lomar et ha-emet Ratziti lenagen leha shir hadash Lihtov oto naki, me-hat'hala Ratziti lehapes rega she-avad Linshom oto, lalehet hala Lif'amim ein avir Lo nish'ar makom Ten lir'ot ot'ha iti be-sof ha-yom Ladaat she-ha-lev shelha nish'ar karov Hahi karov beineinu Oto mabat, avru shanim Ha-yom ani roa it'ha haim shlemim Ata ha-or sheli la-merhakim Hahi karov beineinu Kol kah harbe dlatot yesh ad ha-lev sheli Gam kshe-ani rotza she-titkarev Kol kah harbe homot yesh ba-olam sheli Aval tamid rotze liftoah, lesaper Ratziti lenagen leha shir hadash Lihtov oto naki, me-hat'hala Ratziti lehapes rega shel mamash Linshom oto la-lev, ve-hala Lif'amim ein avir Lo nish'ar makom Ten lir'ot ot'ha iti be-sof ha-yom Ladaat she-ha-lev shelha nish'ar karov Hahi karov beineinu Oto mabat, avru shanim Ha-yom ani roa it'ha haim shlemim Ata ha-or sheli la-merhakim Hahi karov beineinu --------------------------------------- English translation: Close Between Us There is so much distance in my words even when i try to come close there is so much acting in my words but i always want to tell the truth I wanted to play a new song for you to write it clearly, from the beginning i wanted to search for the lost moment to breathe it, to go on Sometimes there isn't any air no room is left let me see you with me at the end of the day to know that you heart remains close the closest between us the same look, years have passed today i see with you an entire life you are my light into the distance the closest between us There are so many doors until you get to my heart even when i want you to come close there are so many barriers in my world but i always want to open up, to explain I wanted to play a new song for you to write it clearly from the beginning i wanted to search for the real moment to breathe it into my heart, and to go on Sometimes there isn't any air no room is left let me see you with me at the end of the day to know that your heart remains close the closest between us the same look, years have passed today i see with you an entire life you are my light into the distance the closest between us
bcvbb hyui
bcvbb hyui 5 ימים לפני
1
נעה אשכנזי
נעה אשכנזי 6 ימים לפני
מה זה הדבר הזההההה😍😍 את פשוט נדירההההההה🤩🤩🤩🤩🤩
mario luiz burda
mario luiz burda 6 ימים לפני
Wonderful thank you.
רינההה אדנןן
רינההה אדנןן 6 ימים לפני
אין מילים❤️
ozidine
ozidine 6 ימים לפני
וואי כל כך שמחתי שלא עשו מזה משהו איטי ו"רוחני"... אהבתי את הרענון:)
Bolia Fops
Bolia Fops 6 ימים לפני
את מדהימה אי אפשר שלא להתרגש מקולך הכתיפתי ומצד שני מחוספס,תמשיכי להצליח ולתת לנו להנות
נריה סמוכיאן
נריה סמוכיאן 6 ימים לפני
זה שיר מהדים אוהבתי את הסוף
Adir
Adir 6 ימים לפני
תוציאי שיר אחד לא יפה ככה נדע שאת אנושית .
Jonathan Ratner
Jonathan Ratner 6 ימים לפני
וואו.
איתמר קירשבוים הערוץ הרשמי
איתמר קירשבוים הערוץ הרשמי 6 ימים לפני
יש כבוד
Ayelet Katz
Ayelet Katz 6 ימים לפני
שיר מקסים
qopoy dnon
qopoy dnon 6 ימים לפני
❤️🎼
asioe kiou
asioe kiou 4 ימים לפני
מהממת 💫🌟⚡️👑
א רועי
א רועי 6 ימים לפני
יובל התאהבתי בך 🥺
הללי וייס
הללי וייס 6 ימים לפני
יש לך קול לא מהעולם הזה❤️😍
הללי וייס
הללי וייס 6 ימים לפני
איך שכחתי לכתוב תגובה? פשוט השראה ענקית בשבילי ואני מעריצה אותך מאוד♥️
מעין פינסקי
מעין פינסקי 6 ימים לפני
שי מטורף
מעין פינסקי
מעין פינסקי 6 ימים לפני
מושלמת
Banot Kadosh
Banot Kadosh 6 ימים לפני
אליפות! תודה תודה תודה!💙💙💙
sannio komi
sannio komi 6 ימים לפני
תעשי לי ליקקקק
אלאדין2 מהמיק ובאלי קליק
אלאדין2 מהמיק ובאלי קליק 6 ימים לפני
כאן לפני המיליונים🙂
נטלי שמר
נטלי שמר 6 ימים לפני
לחצו על הלינק כדי לצפות באחד השירים הטובים שיצאו בזמן האחרון: ilpost.info/soft/wyd-w/sF-ox6mDg6l0q6w.html
Bolia Fops
Bolia Fops 6 ימים לפני
מי שמאמין בבורא עולם שיתן לייק
שירהה נתן
שירהה נתן 6 ימים לפני
אין עלייך!!💓💓
שלמה בן שושן
שלמה בן שושן 6 ימים לפני
היא מלאך לא רק הקול שלה .
שלמה בן שושן
שלמה בן שושן 6 ימים לפני
@sannio komi היא באמת מהממת וצנועה צדיקה הילדה הזאת אני יודע ומרגיש זאת בנשמה .
sannio komi
sannio komi 6 ימים לפני
מהממת מוכשרת שכמוך! איזו צניעות שיש בך איזה קול מדהים
daniella labin
daniella labin 7 ימים לפני
את מדהימה אי אפשר שלא להתרגש מקולך הכתיפתי ומצד שני מחוספס,תמשיכי להצליח ולתת לנו להנות
אלעד אברהם
אלעד אברהם 7 ימים לפני
וואו מדהים לגמרי יובל דיין אלופה
מושיקו חברון
מושיקו חברון 7 ימים לפני
שיר יפה יובל דיין ❤❤❤❤❤🤣🤣
חנה Hanna כהן
חנה Hanna כהן 7 ימים לפני
בחורה מהממת ומוכשרת מאוד 👏🏼.
Naomi Gil
Naomi Gil 7 ימים לפני
Me encantó 😍🇲🇽
נוי ברזאני
נוי ברזאני 7 ימים לפני
אזה קול אזה קול יובל דיין שיר מאלף
יובל גדליהו
יובל גדליהו 7 ימים לפני
מדהימה