תבעו אותי ואת טיילור על סך 100,000 ש"ח!! (פעם ראשונה שלי בבית משפט!!)

  צפיות 127,001

בן זיני - הערוץ הרשמי

בן זיני - הערוץ הרשמי

18 ימים לפני

עורך וכותב תוכן ראשי - בן זיני

טוב אז אלופים!!
אמנם היום יום רביעי ולא אמור היה לעלות ולוג - אבל לא יכלתי לתת לנושא הזה לעבור בשתיקה בלי שתשמעו את הצד שלי!! אתם הקהל שלי וחשובה לי להגיד לכם שבחיים אבל בחיים לא אפגע בכם!! מה שקרה היה בלי ידיעתי ולא הייתה לי שליטה כי הייתי בתוך בית האח הגדול!!
אני אוהב אתכם ויודע שאתם תיהיו כאן בשבילי!!
אנחנו לא נותנים לזה לעצור אותנו וממשיכים!!
כל שני וחמישי בשעה 14:00 - ולוג חדש בערוץ שלי!
אל תשכחו להרשם לערוץ ולהפעיל את הפעמון
ואנחנו נתראה בוולוג הבא, שזה עוד דקה ורבע כן?

לרכישת בגדים מתוך הקולקציה שלי "pinkpost":
‏ www.oneprojectshop.com/search...

לאינסטגרם של בן זיני: benzini10?...

לאינסטגרם של רון טרויאן: rontroyan?...

לשיתופי פעולה וקמפיינים מסחריים: LIVE
ענת: 050-2701040

בוקינג: BOOKING 360
להזמנת מופעי עירייה ושוק מוסדי -
מוטי: 054-7474926 \\ גלה: 054-6922880

להזמנת הופעות פרטיות:
052-8798586 \\ 0546937071

מפיק ראשי: רון טרויאן.

תגובות: 1 413
בן זיני - הערוץ הרשמי
בן זיני - הערוץ הרשמי 17 ימים לפני
טוב אז אלופים!! אמנם היום יום רביעי ולא אמור היה לעלות ולוג - אבל לא יכלתי לתת לנושא הזה לעבור בשתיקה בלי שתשמעו את הצד שלי!! אתם הקהל שלי וחשוב לי להגיד לכם שבחיים אבל בחיים לא אפגע בכם!! מה שקרה היה בלי ידיעתי ולא הייתה לי שליטה כי הייתי בתוך בית האח הגדול!! אני אוהב אתכם ויודע שאתם תיהיו כאן בשבילי!! אנחנו לא נותנים לזה לעצור אותנו וממשיכים!! כל שני וחמישי בשעה 14:00 - ולוג חדש בערוץ שלי! אל תשכחו להרשם לערוץ ולהפעיל את הפעמון ואנחנו נתראה בוולוג הבא, שזה עוד דקה ורבע כן?
MINE-PRO
MINE-PRO 7 ימים לפני
בואו נעשה סדר במה שקרה: 1היא הזמינה את כולם ואמרה שאתה תגיע 2 הבטחתה שתגיע הפרוש של הבטחה: התחייב לבצע. השיג ודאות לגבי התרחשות עתידית. יצר ציפיות. ואתה בכלל התחייבת לא רק הבטחת וכל זה בעוד אתה יודע שלא תוכל להגיע כנראה 3הילדים הגיעו ואתה לא "הבת מיצבה" נגמרה 4 הילדים עשו עליה חרם זה ממש לא משהו שעובר ב3 4 5 או6 שנים אני מדבר מניסיון זה דבר מצלק 5היא פונה אליך ודורשת פיצוי ובצדק 6 התגובה שלך: בוא ניפגש לקפה כפיצוי🤨🤨🤨🤨😞😞חוסר רגישות שכזה זה פשוט נוראה בקיצור אני יותר מאשמח לשמוע את התגובה שלך פה ולא בפרטי או משהו כזה כי אני כן אוהב אותך ואת התוכן שלך
נועם גינת
נועם גינת 11 ימים לפני
בן תקשיב אני מבין בזה ולפי דעתי תערער לבת המשפט
Ahimeir Hadad
Ahimeir Hadad 12 ימים לפני
תשמע, לצערי הרב יש אנשים שמרמים אותך על מה אתה עשית, אין חברותי שלא היה לו את המגעים האלה מה לעשות, אז בבית המשפט מי שרימה אותך זה לא עורכי דין אלא האזרחים וההורים שלה. צריך לדעת לשים פס ולהיזהר מהרמאים האלה!
רחלי פרלין
רחלי פרלין 12 ימים לפני
אתה ממש צודק ואני מאוד אוהבת את הוולוגים מהסוג הזה אני תמיד יהיה מאחוריך לא משנה מה😘😘
חני שפיים
חני שפיים 13 ימים לפני
אלוףףף אוהבים אותך
Roei David
Roei David 17 ימים לפני
בן תקשיב אתה עם לב זהב אל תיתן לאנשים האלה לשבור אותך, לדעתי אתה צריך לעמוד במילה שלך, להמשיך הלאה ואתה אלוף שאין דברים כאלה.
MINE-PRO
MINE-PRO 7 ימים לפני
אתה אומר שהוא צריך צריך לעמוד במילה שלו אבל הוא לא עשה את זה
Israel Kroitero
Israel Kroitero 11 ימים לפני
@Ahimeir Hadad נכון
Ahimeir Hadad
Ahimeir Hadad 12 ימים לפני
@or golan תשמע, לצערי הרב יש אנשים שמרמים אותך על מה אתה עשית, אין חברותי שלא היה לו את המגעים האלה מה לעשות, אז בבית המשפט מי שרימה אותך זה לא עורכי דין אלא האזרחים וההורים שלה. צריך לדעת לשים פס ולהיזהר מהרמאים האלה!
or golan
or golan 12 ימים לפני
בן תמיד תעמוד בשלך ואל תתן כסף 💸 לאנשים רעים ולבתי המשפט
Ahimeir Hadad
Ahimeir Hadad 12 ימים לפני
@דביר בן שוהם צודק, לצערי הרב יש אנשים שמרמים אותך על מה אתה עשית, אין חברותי שלא היה לו את המגעים האלה מה לעשות, אז בבית המשפט מי שרימה אותך זה לא עורכי דין אלא האזרחים וההורים שלה. צריך לדעת לשים פס ולהיזהר מהרמאים האלה!
משפחת גלאי
משפחת גלאי 17 ימים לפני
וואו בן זה לא מובן מעליו שאתה משתף אותנו בזה, תמשיך בדרך שלך כל הכבוד לך באמת . שתהיה לך רק הצלחה💗
panin dawit
panin dawit 17 ימים לפני
אני מכבה שתאבור את זה
לימור לביא
לימור לביא 16 ימים לפני
ובן אתה בן אדם מתוק ואנושי מעל המצופה ,עשית מעל ומעבר לדעתי אין צורך לעשות יותר ,ובנוגע לכסף לא יהיה להם ברכה
איתיה זלצר
איתיה זלצר 16 ימים לפני
ואו בן זה לא מובן מעליו שאתה משתף אותנו בזה, תמשיך בדרך שלך כל הכבוד לך באמת . שתהיה לך רק הצלחה ואתה אחלה יוטיובר
noy🤍
noy🤍 17 ימים לפני
צר לי שאתה עובר את כל זה לבד אנחנו פה בשבילך תמיד תמיד תסתכל על חצי הכוס המלאה אתה מושלם אלוף העולם ❤️❤️❤️❤️
שליו בלאיש
שליו בלאיש 17 ימים לפני
אתה בן אדם באמת מדהים אני כל פעם צופה בך ובמה שאתה עושה ואני אומר שחבל שאין לנו עוד אנשים כאלה בתעשייה, אוהב אותך❤️
lian_ptaya❤️
lian_ptaya❤️ 17 ימים לפני
איזה מדהים אתה בן , אין כמוך!❤️
Bitma,,,, 💋👇
Bitma,,,, 💋👇 17 ימים לפני
*my personal video is here specially for 18 years old* LOVEME.UNO/ALEXA mañas no se la Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter Asi con toy y sus mañas no se la lease que escriba bien mamon hay nomas pa ra reirse un rato y no estar triste y estresado.por la vida dura que se vive hoy . Köz karaş: ''Taŋ kaldım'' Erinder: ''Sezimdüü'' Jılmayuu: ''Tattuuraak'' Dene: ''Muzdak'' Jizn, kak krasivaya melodiya, tolko pesni pereputalis. Aç köz arstan Bul ukmuştuuday ısık kün bolçu, jana arstan abdan açka bolgon. Uyunan çıgıp, tigi jer-jerdi izdedi. Al kiçinekey koyondu gana taba algan. Al bir az oylonboy koyondu karmadı. ''Bul koyon menin kursagımdı toyguza albayt'' dep oylodu arstan. Arstan koyondu öltüröyün dep jatkanda, bir kiyik tigi tarapka çurkadı. Arstan aç köz bolup kaldı. Kiçine koyondu emes, çoŋ kiyikti jegen jakşı dep oylodu.#垃圾 Son unos de los mejores conciertos , no puede ir pero de tan solo verlos desde pantalla, se que estuvo sorprendente 💗❤️💌💘
Idan Dovrat
Idan Dovrat 15 ימים לפני
תמשיך לשתף על מה שבא לך, אנחנו נקשיב לך בשמחה! זה הקטע של וולוגים
Nahal shelev
Nahal shelev 17 ימים לפני
בן אתה מלך! אני לא מבין אנשים כאלו, הם היו צריכים לשמוע את הצד שלך בכל הסיפור הזה. קשה לי לשמוע על אנשים שלא מכבדים, שלא נותנים לצד השני להביע.
ליאת ניסים
ליאת ניסים 16 ימים לפני
את מלך
נויה כהן
נויה כהן 17 ימים לפני
אתה כזה בן אדם מדהים ואני מעריכה אותך מאוד וזה גם חלק מהסיבות שאני חלק מהקהל שלך! בעדך לגמרי ומה שצריך להיות יהיה❤️
אליה גרי
אליה גרי 16 ימים לפני
בן זה מאוד כיף שאתה משתף תעשה עוד וולוגים כאלה🙏🏻 לדעתי כדאי לך להמשיך לנסות להפגש עם הילדה שוב אבל תנסה כמה פעמים ואם לא אז לא.
אגם בורוכוב
אגם בורוכוב 16 ימים לפני
בן אני מתה אלייך יש לך תוכן מושלם זה כיף לי כל פעם מחדש לראות את הסרטונים שלך גם דיי היה קשה לשמוע את זה אתה לא ניראה לי צריך לשלם ככה סכום של כסף בגלל שלא הגעת ותמשיך תמיד
לינקולן
לינקולן 16 ימים לפני
בן אתה מטורף זה מבאס שיש אנשים שלא מבינים, לדעתי זה רק בגלל הכסף.. לדעתי אתה צריך לעשות לה את זה כהפתעה ולהתחיל לדבר איתה ולא עם אבא שלה זה ירכך לה את הלב תעשה מה שאתה חושב יום טוב🥰
David Wieder
David Wieder 16 ימים לפני
אתה אדם עם לב ענק!!! עוד לא פגשתי דבר כזה בחיים!!! בהצלחה, בן היקר!!!
Rotem Roshu
Rotem Roshu יום לפני
בן אתה צריך לדעת שלא משנה מי ו מה אתה מושלם כמו שאתה יש לך לב זהב וזה לא מובן שאתה משתף אותנו אשמח שתמשיך לשתף חולה אליך שרופה אליך
Liam_ Malka10
Liam_ Malka10 17 ימים לפני
אהלן בן, מקווה שעובר עליך יום מדהים, לדעתי זה נטו חמדנות ושנאת חינם מצד ההורים שלה. חוץ מזה לדעתי אתה אדם מדהים בעל המון ערכים ולדעתי הם לא נתנו את הצ'אנס הזה של להכיר אותך יותר טוב ולעומק. בן, אני אוהב אותך מאוד ומחזק אותך אם קשה לך ואני בטוח שגם כל צופה וצופה שלך מחזק אותך מהבית!
child monitor
child monitor 16 ימים לפני
@יהונתן חורש אם הם מבריזים מהבת מצווה ורק אחרי התביעה הם פתאום רוצים לשבת על קפה, ולבקש סליחה, אז הילדה תצא לא גדולה אם תשב איתם, היא תצא טיפשה, שנתנה לשני נצלנים האלה לצאת מידי האחראיות, אין בן אדם בעולם שהיה יושב איתם אחרי דבר כזה, אלא אם כן הוא ממש טיפש, עמוד שדרה שלהם חלש? מה בן אדם לא יכול לטעות? עצם זה שהם ממשיכים בהליך המשפטי ולא משלמים את הפיצוי המגיע לילדה מראה כמה הילדה לא מעניינת להם תביצים, אחרת היו מסיימים את זה מזמן בפיצוי, לתת פיצוי זה לא חוסר עמוד שדרה זה היגיון בריא, בשביל שהילדה תקבל את מה שמגיע לה, הם עשו טעות, הם צריכים לשלם, אך מה הבעיה אתה שואל? שבסרטון הוא טוען שוב ושוב שהם מצטערים ועשו טעות, אך לא מוכן לשלם? שישלם כמו גבר על הטעויות שלו ולא יזיין תשכל שהוא מצטער ממש ממש אבל לא מוכן באמת לשלם על הטעויות, כי אז הוא לא באמת מצטער.
יהונתן חורש
יהונתן חורש 16 ימים לפני
@child monitor אם בן זיני וטיילור היו משלמים מהר כל כך, היה נראה שהם באמת עשו טעות והעמוד שדרה שלהם חלש. לא אמרתי שחרם זה עניין כל כך פשוט. הרעיון זה שהגורמים לחרם הוא כל כך דפוק. אם הם היו יושבים על קפה הייתי מעריץ את ילדה, כי היא הייתה יוצאת גדולה מהחיים. אגב, אני לא יודע, אבל גם יכול להיות כדי להקצין את המקרה הוסיפו את הפרט של החרם. לסיכום אם בן זיני סגר בתור אומן שהוא יגיע וישיר או יופיע בהופעה ולא חשב שזה יפול על האח הגדול, זה לא בסדר. אבל לדעתי הקצינו עם הסיפור מאוד.
child monitor
child monitor 16 ימים לפני
@יהונתן חורש האבא עשה טוב מאוד לדעתי, בן זיני וטיילור אשמים שלא פשוט פיצו כספית מהר יותר, הילדה כנראה לא הייתה מעורבת בכלל חודש מהחקירה, וכמובן שזה רק גרגיר אבק לעומת מה שנגרם בגלל בן זיני וטיילור, בסופו של דבר קיבלו כסף שילך לחינוך של הילדה שלהם, הטעות פה היא שלך שאתה עושה מנמלה פיל שנוח לך לטענה, והפוך גם, אשכרה אמרת שחרם זה לא מזיק כמעט בכלל, ואז פתאום הפכת דבר כלכך קטן (הליך משפטי) לטענה שאבא שלה אשם ושהילדה מסכנה, ההבדל בן חרם ואירוע שחיכית לו חצי ותכננת לבין הליך משפטי של סוגיה כל כך פשוטה, הוא עצום, שנוח לך לטענה חרם זה לא דבר כזה גרוע, ואז שאני מציב מראה בפנים שלך אתה אומר משהו הפוך ממה שאמרת ושובר את המראה, חסר תכלית ומפגר להתווכח איתך, אבל מה אני אגיד לך זה כיף וקל, כיף לראות את ההתפתחות של הטענות המעוותות שלך, כמו הטענה שחרם זה דבר שעובר ממש מהר, ושילדים ב2022 תמימים, ושאבא שלה אשם, מאוד נחמד לראות טיפשות מתפתחת
יהונתן חורש
יהונתן חורש 16 ימים לפני
@child monitor באמת הבנתי איפה הטעות. אני מכיר את הגיל הזה טוב.. הילדה מסכנה ובכלל לא אשמה. אם האבא לא היה רוצה דרמות, הוא לא היה עושה את המהלך הזה. אני מקווה שאתה מבין את הטעות, ומשכיל שהאבא הזה לא מרחם על הבת שלו ורוצה רק להרוויח כסף מהעניין
child monitor
child monitor 16 ימים לפני
@יהונתן חורש ממש כתבת שזה עובר תוך שנייה ועובר, אבל כל עוד הבנת את הטעות שלך זה בסדר
lian_ptaya❤️
lian_ptaya❤️ 17 ימים לפני
לדעתי עדיף להיפגש אם הילדה ולסדר את הדברים איתה , אין עלייך בן😍❤️
שליו אליסייב
שליו אליסייב 16 ימים לפני
אפשר שתבו אלי קיש 36
רלי מרגלית
רלי מרגלית 16 ימים לפני
בן זה וולוג מהמם אני חושבת שאתה תנסה לדבר עם הילדה ולדעתי אתה גם צודק כי לא ידעת מתי אתה מודח מהתוכנית האח אז לדעתי זה לא הוגן שהוא טבע אותך הפעלתי פעמון, נתתי לייק ונרשמתי לערוץ כבר ממזמן זה כל כך נהדר שאתה משתף תמשיך לעשו סרטונים נהדרים 😇
levi knafo oficial.
levi knafo oficial. 17 ימים לפני
אלוף בן הלוואי שתצליח בכל ושיהיה לך רק טוב אמן!! תמשיך להעלות תכנים מטורפים
חיים סויסה
חיים סויסה 16 ימים לפני
אתה באמת בן אדם מדהים בן אלוף העולם אתה ❤️
ליאן ינקלוביץ
ליאן ינקלוביץ 16 ימים לפני
קודם כל אתה מלך!!👑 אני אוהבת אותך ומעריכה אותך מאוד!!❤️ כל זה באמת לא היה בשליטתך היית אמור להגיד להם שהיית באח הגדול וזה וזה!! קרה מה שקרה ושתדע שאתה דמות למופת! ואני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ואתה בן אדם עם לב זהב ענקייייי❣️ תמשיך בדרך שלך!!❤️
אביטל פרץ
אביטל פרץ 16 ימים לפני
אתה בן אדם זהב וכל מי שתבע אותך בנ אדם רע ואם אתה לא בא זה לא אומר שצריך לקחת למישהו אחר את הכסף אוהבת אותך מאוד תמשיך לעלות ולוגים זה מאנין כל מישיגיד אחרת קנאי !!!!!!
דנה כהן
דנה כהן 17 ימים לפני
בן אתה אלוף ❤️ ‏פשוט יש אנשים רעים אבל אתה פשוט עם לב זהב ‏וגם אני לא מבינה אותה פי 1000 יותר עדיף להיפגש איתך לקפה אני פשות ‏שרופה עלייך❤️❤️❤️❤️❤️
יויו יויויו
יויו יויויו 2 ימים לפני
פשוט עם ט פשוט
רות ארביב
רות ארביב 5 ימים לפני
בן יש לך באמת לב זהב💖 אתה תותח 👑 ואל תיתן לאנשים לאוריד אותך אן אליך❤️
אורי מכלוף
אורי מכלוף 16 ימים לפני
בן תמיד אנחנו איתך כיף שאתה משתף אותנו במה שאתה מרגיש בחיים שלך אוהב אותך מכול היוטיוברים בעולם אך תיהיה עצוב ביי. 🤩🤩🤩
4 בנות ערוץ להכל הערוץ הרשמי
4 בנות ערוץ להכל הערוץ הרשמי 16 ימים לפני
כל הכבוד שאתה משתף איתנו את זה אתה מקסים אני חושבת שמה שעשית נכון מאוד ואתה צריך לנסות ליצור עוד פעם קשר עם ההורים של הילדה 🥰
yosef blta
yosef blta 17 ימים לפני
בן אנחנו איתך הכול טוב
קובי סלפי
קובי סלפי 16 ימים לפני
אין כמוך בן, לא עשית שום דבר רע❤️❤️❤️
פייגי דינבצקי
פייגי דינבצקי 16 ימים לפני
בן אתה אללללוווףףף!!!!! ואל תיקח רציני, תמשיך לעשות דברים כאלה מושלמים!!! שרופים עליך!!!
Topaz Bar oz
Topaz Bar oz 17 ימים לפני
יפה שלי עצוב לי מה שקורה כאן אתה מוכשר ואין על הדרך שלך ואתה בן אדם מדהים!❤️
Alona bechor
Alona bechor 16 ימים לפני
אני מסכימה עם מה שעשית יכולתם להיפגש ולספר לה למה לא הגעתם אתה אלוף💙💚💛🧡❤
נוני דנינו
נוני דנינו 16 ימים לפני
סיימתייי יששש❤❤
Shahar Oren
Shahar Oren 17 ימים לפני
סרטון מלא עוצמה כל הכבוד שפתחת את זה זה לא מובן בכלל שאתה מדבר כזה פתוח ביוטיוב
הילה פרומוביץ
הילה פרומוביץ 16 ימים לפני
לערר על פס״ד, תביא הוכחות ותצליח. מקווה שהצד ייצא לאור ולא סתם תביעה כדי להראות שתובעים כוכב רשת.
עדן טמרו
עדן טמרו 12 ימים לפני
אתה הבן אדם הכי מדהים שראיתי ❤️ תנסה להפגש עם הילדה ❤️ שרופה עליך ❤️
מונא רביץ
מונא רביץ 16 ימים לפני
אתה אלוף בן❤️
Menzy
Menzy 16 ימים לפני
פשוט כואב הלב שככה תבעו אותך. תיהיה חזק אח והכל בסדר👍
בתאל רביב
בתאל רביב 17 ימים לפני
עצוב שזה מה שקרה... אין כמוך❤❤
שיראל אדרי
שיראל אדרי 16 ימים לפני
,
soiung toiue
soiung toiue 2 ימים לפני
בן אתה אלוף ❤️ ‏פשוט יש אנשים רעים אבל אתה פשוט עם לב זהב ‏וגם אני לא מבינה אותה פי 1000 יותר עדיף להיפגש איתך לקפה אני פשות ‏שרופה עלייך❤️❤️❤️❤️❤️
רוני מנור
רוני מנור 16 ימים לפני
ואל תשכח אל תוריד את החיוך בחיים והולוג נדיר אוהבת המון
TA LIA
TA LIA 16 ימים לפני
אתה מדהים ואל תיתן לאבא הזה והילדה לשבור אותך. לדעתי אתה לא צריך לשלם סכום מופרך שכזה ובטח ובטח שלא מאה אלף שקלים. זאת לא הייתה אשמתך שהייתה בתוכנית טלויזיה
Hila❤מאי
Hila❤מאי 16 ימים לפני
בן אין כמוך יש אנשים רעים בעולם ואתה לא אחד מהם אני מקווה שהכל היה טוב אני מצטערת בישבילך ואני ממש אוהבת אותך ו בהצלחה❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
E
E 17 ימים לפני
שמע בן אתה בן אדם טוב מידיי . למרות שאני בן אדם שבעד הסכמים והתחייבויות לא יכולתה להגיע ובצדק יש דברים שהיו מעל סדר העדיפויות של אנשים אחרים. אהבתי שלמרות הכל ניסית לסגור את העניין עם הילדה .❤️‍🩹
acre
acre 16 ימים לפני
בן ימלךךךך חבל שככה יצא אבל לא נורא אתה ‏‏ ‏ ‏עשיתה את שלך‏ ‏אוהב אותך ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
יהלי אלגבי
יהלי אלגבי 16 ימים לפני
אתה צודק אתה היית באח הגדול לא הייתה לך שום אפשרות תקשורת ולא ידעת מה קורה בחוץ❤️
R.B
R.B 16 ימים לפני
אנחנו אוהבים אותך מלא!!!! תשאר חזק❤💛💜
ליאם מור יוסף
ליאם מור יוסף 16 ימים לפני
אני בהלם איזה חוצפה והכי מעצבן זה איך מציגים את זה בחדשות פשוט מסלפים הכללל הכלל גועל נפש בן תהיה חזק ואל תתן לאנשים להפיל אותך ולהרוויח כסף על חשבונך
KING
KING 16 ימים לפני
זה מה שאתה צריך לעשות: אתה צריך להתנצל לבוא אליה הביתה *בהפתעה* ולהגיד לה ולכל המשפחה שאתה מצטער ומקסימום הם לא יסכימו אבל הילדה תשמח לראות אותך בכול זאת שהיא לא תרגיש בנוח!!!! בייייי
Alma Huppert
Alma Huppert 16 ימים לפני
תקשיב אתה צודק לגמרי הם אנשים שחושבים על עצמם ורק חושבים על זה שאתה לא בסדר ולא מבינים שלפעמים יש דברים שקורים וצריך לעבור הלאה לעשות חוויה מתקנת... בקיצור אתה צודק לגמרי! 💚נרשמתי לערוץ שלך 💚הפעלתי את כפתור הפעמון 💚נתתי לייק 💚וזאת התגובה אלוף מתה עליך! החלום שלי הוא להיות שחקנית בסרטים וסדרות.💕
פנינה כץ
פנינה כץ 16 ימים לפני
בן אתה אלוף שגם כשקשה אתה פותח ואומר את הדברים כל הכבוד🥰
חגית ממן
חגית ממן 15 ימים לפני
תהייה חזק ❤❤❤
אדם מלך משחקים
אדם מלך משחקים 17 ימים לפני
אתה בן אדם מדהים ❤
אליה זקס
אליה זקס 17 ימים לפני
בן ימלך אתה פשוט בן אדם מדהים וכולך לב אני מעריכה אותך שאתה משתף אותנו בזה ואני גאה בך שאתה רוצה לפתור את זה וכל הכבוד לך אני אוהבת אותך הרבה❤❤
יוסף בן לולו
יוסף בן לולו 16 ימים לפני
בן אתה אלוף אני לא מאמין שתבעו אותך על כלום וחוץ מזה אין על הולוגים שלך בעולםםםם נרשמתי לערוץ והפעלתי את הפעמון ונתתי ליק לסירטון אין אלך בן
revital sarfati
revital sarfati 17 ימים לפני
בן תמשיך לעלות סרטונים כאלה מעניינים ומטורפים ומלאי תוכן אתה מלך 👑 וולוג מושלם ❤️
sivan lugassi Sivan628383
sivan lugassi Sivan628383 16 ימים לפני
אתה בן אדם מדהים❤️
scooter or
scooter or 16 ימים לפני
בן את אלוף עולם 🤴🤴🤴🤴 נרשמתי לערוץ ועשיתי לייק החלום שלי הוא להיות שחקן סדרות/סרטים מקווה שזה יתגשם 🙂😁😁😁😁🥰
אביתר אלמוג
אביתר אלמוג 15 ימים לפני
איזה כיף שאתה משתף אותנו בזה,זה לא מובן מאליו ואני חושב שאולי כדאי שתפתיע אותה ותעשה ליום כיף רקקקק איתך כדי שהיא תבין שאתה מתנצל. אתה יוטיובר מדהים תמשיך כך❤❤❤
נועם לוי
נועם לוי 15 ימים לפני
אתה בן אדם כל כך טוב אל תיתן לאנשים להוריד אותך
נועם לוי
נועם לוי 15 ימים לפני
אתה בן אדם כל כך טוב אל תיתן לאנשים להוריד אותך
נועם לוי
נועם לוי 15 ימים לפני
אתה בן אדם כל כך טוב אל תיתן לאנשים להוריד אותך
נועם לוי
נועם לוי 15 ימים לפני
אתה בן אדם כל כך טוב אל תיתן לאנשים להוריד אותך
נועם לוי
נועם לוי 15 ימים לפני
אתה בן אדם כל כך טוב אל תיתן לאנשים להוריד אותך
נועם לוי
נועם לוי 15 ימים לפני
אתה בן אדם כל כך טוב אל תיתן לאנשים להוריד אותך
מלאכי כהן
מלאכי כהן 16 ימים לפני
ללכת לילדההההההההה אתה בן אדם טוב לך תשמח את הילדה 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 וכולם סאב ולייק
חני לוינגר
חני לוינגר 16 ימים לפני
אתה פשוט אלוף 👑 אתה מביא לי השראה ❤️ תודה 💌
אנאל אלקרייף
אנאל אלקרייף 16 ימים לפני
עשיתי את כל השלבים כרגיל יאלוףףףף♥️♥️
אביעד סוריזון
אביעד סוריזון 16 ימים לפני
אהבתי מאוד, והסברת מדהים כול הכבוד.❤️
זוהר אהרון
זוהר אהרון 17 ימים לפני
בן אתה מדהים והגעתי מהחמל שלך ולא יפה שטבעו אותך זה לא היה בשליטה שלך אם ידיחו אותך מהאח הגדול ראשון אתה אלוף אלופים אל תוותר אף פעם
תמר אלבז
תמר אלבז 5 ימים לפני
עשיתי הכל מתה עליך תמשיך לעשות מה שאתה עושה❤️
Orly Fartuk
Orly Fartuk 16 ימים לפני
אל תיתן לאף אחד להסיח את הדעת שלך אתה איש טוב מלא רחמים מתה אליך
בר לוצקי
בר לוצקי 16 ימים לפני
הכל יהיה טוב! אנחנו איתך
Lia Gabay
Lia Gabay 16 ימים לפני
בן יא אלוף רק טוב שיהיה לך ❤💥
יוסף חיים רוקח
יוסף חיים רוקח 16 ימים לפני
סיימתי מלך אוהב אותך ואת עול השירם שלך ומת שתוצאי עוד שירים מחכה ‏בקוצר רוח 💯💯💯💪🏻💪🏻💪🏻
sae-byeok
sae-byeok 16 ימים לפני
בן אתה מלך, זה לא אשמתך אתה היית בבית האח הגדול והיא הייתה צריכה לקחת בחשבון זה שהיא חשבה ״הוא לא יגיע לגמר״ זה בעיה שלה אתה מושלם ואין כמוך
מתכונים מהירים וקלים
מתכונים מהירים וקלים 16 ימים לפני
בן יגבר אני מת על התוכן שלך יאח תמשיך ככה!!!
יערה שטרק
יערה שטרק 16 ימים לפני
בן אתה בן אדם מושלם ואני בטוחה שאתה יכול להתמודד עם הכל ואתה היוטיובר האהוב עלי❤️❤️❤️
gaming tv
gaming tv 16 ימים לפני
בן אל תיתן לאף אחד לפגוע בך תיהיה אתה ותמשיך בדרך שלך
עדי נחתומי
עדי נחתומי 16 ימים לפני
אתה בן אדם מלך!!!💕💕
Eden Yusupov
Eden Yusupov 16 ימים לפני
תקשיב אתה צודק הייתה צריך לשתף אותנו כול התגובות האלה מאה אחוז עשו לך חיוך והילדה צריכה פשוט להיתקדם הלאה לא לחשוב על מה שקרה לפני שלוש שנים להיסתקל לעכשיו
eglon
eglon 12 ימים לפני
וואלה אתה בן אדם טוב מגיע לך יותר❤️
Ido goren
Ido goren 17 ימים לפני
אני מאמין לך אתה בן אדם מדהים ומי הוא בכלל?!?!?? אוהב אותך ממש❤️❤️❤️
Real Love
Real Love 16 ימים לפני
בן אדם חזק❤️ אין כמוך❤️
הראל סימן טוב
הראל סימן טוב 16 ימים לפני
האבא רוצה כסף זה מה שהוא רוצה עם היתי מזמין אותך ולא היתה יכול בסדר זה חלק מהחיים ואם אתה לא יכול היתי מביא מישהוא אחר זה לא משהוא גדול אוהב אותך בן מיכול ❤ הראל סימן טוב😆
יהודית שפיר
יהודית שפיר 15 ימים לפני
בן עשיתה כול מה שיכולת,הם החליטו לא להסכים,אני במקום המנהל שלך ההיתי שולחת את טיילור באותו יום,אבל מעבר לזה אתה לא אשם ,הם רצו כסף זה הכול ,טוב שהשופט נתן סכום סביר ולא את הכסף שהאבא רצה,ועכשיו זה החלטה של הילדה היא כבר נערה ויש לה דעה משלה ,אתה את שלך עשיתה ,אתה אחלה בן אדם ואני מאמינה שמה שצריך ליהיות יהיה ,תמשיך להצליח.
lielalzra
lielalzra 16 ימים לפני
אין כמוך אני חושבת שאתה יכול ללכת לילדה ולנסות לדבר איתה💝
 The HAVOO gang
The HAVOO gang 11 ימים לפני
בן אתה בן אדם עם לב ענק אני אוהבת אותך ❤️
Priya natan Elbaz
Priya natan Elbaz 16 ימים לפני
כל הכבוד ימלך יש לך מילה👑👑
korin gronberg
korin gronberg 16 ימים לפני
בן אתה מלך! תמשיך ככה ותהיה מי שאתה!!!!!!!!!!! תרשמלו לערוץ שלו!
קרן גורפינקל
קרן גורפינקל 17 ימים לפני
כל הכבוד לך ששיתפת אותנו. אני חושבת שכן כדאי שתמשיך לנסות ולהפגש איתה. תמשיך לעשות טוב
Bitma,,,, 💋👇
Bitma,,,, 💋👇 17 ימים לפני
*my personal video is here specially for 18 years old* LOVEME.UNO/ALEXA mañas no se la Megan: "Hotter" Hopi: "Sweeter" Joonie: "Cooler" Yoongi: "Butter Asi con toy y sus mañas no se la lease que escriba bien mamon hay nomas pa ra reirse un rato y no estar triste y estresado.por la vida dura que se vive hoy . Köz karaş: ''Taŋ kaldım'' Erinder: ''Sezimdüü'' Jılmayuu: ''Tattuuraak'' Dene: ''Muzdak'' Jizn, kak krasivaya melodiya, tolko pesni pereputalis. Aç köz arstan Bul ukmuştuuday ısık kün bolçu, jana arstan abdan açka bolgon. Uyunan çıgıp, tigi jer-jerdi izdedi. Al kiçinekey koyondu gana taba algan. Al bir az oylonboy koyondu karmadı. ''Bul koyon menin kursagımdı toyguza albayt'' dep oylodu arstan. Arstan koyondu öltüröyün dep jatkanda, bir kiyik tigi tarapka çurkadı. Arstan aç köz bolup kaldı. Kiçine koyondu emes, çoŋ kiyikti jegen jakşı dep oylodu.#垃圾 Son unos de los mejores conciertos , no puede ir pero de tan solo verlos desde pantalla, se que estuvo sorprendente 💗❤️💌💘
תהילה= יהלום 100מיק
תהילה= יהלום 100מיק 16 ימים לפני
אתה הכי בנאדם של שלום!!!! בן אל תקשיב להם הם עקשנים לדעתי הם צריכים לשלם לך והמי שדיברנו בטלוויזיה היה חצוף מאוד כי הוא כאילו אומר לך אישית מהטלוויזיה. כל הכבוד על האומץ!!! הם צריכים להבין שלא יכולת להגיע. נרשמתי לערוץ ההכי שווה בעולם נתתי לייק ולדעתי אתה לא צריך לשלם!!
אושר טראבלסי
אושר טראבלסי 17 ימים לפני
אין עלייךךך יא אלוףףףף
אסתר בדחה
אסתר בדחה 17 ימים לפני
קודם כל בן אתה בנאדם מדהים ואני מעריכה אותך מאוד!! זה ממש עצוב שיש אנשים כאלה זה ממש הזוי אני תומכת בך
אבישג- Avishag
אבישג- Avishag 16 ימים לפני
אתה עשית את שלך בן אתה מדהים ❤
שילת כהן
שילת כהן 13 ימים לפני
אמלה איזה בן אדם מדהים אתה ❤️
ים איתן
ים איתן 16 ימים לפני
ואו אתה אלוף זה לא מובן בכלללללל אוהבים אותך מלא אתה בן אדם של שלום לגמרי הלוואי שככה כל האנשים יהיו כמוך בהצלחה להחזיר את כל הכסף אנחנו אוהבים אותך מלא תהיה חזק
child monitor
child monitor 16 ימים לפני
ילדה בת אחת עשרה שסיפרה לכל החברים שלה בהתרגשות לפני הבת מצווה שכוכב הילדים שאתה מגן עליו וטיילור מגיעים למסיבה שלה, כל החברים שלה בהייפ לגבי זה ומתרגשים גם, ואז כאשר מגיע האירוע מגיע היא מחכה כמה דקות והם לא מגיעים, מחכה 20 דקות, ושוב הם לא מגיעים, הילדים לא מבינים מה קורה והילדה מרגישה לא בנוח ולא מבינה מה קרה, אירוע שחכתה לו כנראה חצי שנה אם לא יותר! פשוט נהרס בשנייה אחת, פתאום הכוכבים האהובים והנערצים עליה לא מגיעים, כל ההמתנה והציפייה ירדו לטמיון, האמון שלה נפגע, והמסיבה שתכננה חצי שנה שלמה נהרסה, אתה יכול לדמיין מה זה לילדה בת 12? אני בטוח שלא, גם אני לא ואף אחר לא, אני מאמין גם שהילדים שהגיעו למסיבה התאכזבו והעבירו ביקורת, אירוע של פעם בחיים שחכתה אליו וציפתה אליו ירד לטמיון, עכשיו תחשוב שאתה אבא שלה, אתה עדיין היית מגן עליו? לא יודע מה איתך אבל אם היא הייתה הבת שלי הייתה תובע כל שקל שיכולתי, אני מאחל למשפחה לקבל את הפיצויים המקסימילים.
Eden cohen
Eden cohen 16 ימים לפני
היי בן🤗♥️ אני מהחמ"ל💗 ונתתי לייק לסרטון ותגובה❤ אני אוהבת מאוד את התכנים שלך😊💝 אין כמוך!🙃💞 אתה מדהים!💕💓
TM
TM 16 ימים לפני
יואו בהצלחה אתה אלוף אתה אמיץ שאתה משתף ויש לך לב ענקיי❤❤❤❤
דוד אהרוני
דוד אהרוני 16 ימים לפני
אני לא יודע מה היה צריך לעשות אבל אתה הבנאדם הכי טוב והם לא היו צריכים לטבוע אותך הם היו צריכים לסדר את זה בדרך שלום
טיילור פרשה מהמופע (הסוף שלנו?)
15:21
בן זיני - הערוץ הרשמי
צפיות 1 מיליון
בן קיסר הרס לי את הטסלה החדשה שלי!! (250,000 שקל!!)
11:55
בן זיני - הערוץ הרשמי
צפיות 188 אלפי
מיילו פעם ראשונה אצל רופא שיניים!
8:52
اتحداك ما تعصّب !!
11:19
elmaestro Reacts
צפיות 802 אלפי
החבאנו 100,000 שקל באדמה?! (חזרתי ליוטיוב סופית!!)
12:13
בן זיני - הערוץ הרשמי
צפיות 53 אלפי
Lofoten and Svalbard. The Arctic you don't know about. Big Episode
1:04:45
Антон Птушкин
צפיות 9 מיליון
שחיתי עם כרישים!! (הדבר הכי מסוכן שעשיתי בחיים שלי!!)
10:34
עצרה אותי משטרה (טיי בכתה!!!)
14:15
בן זיני - הערוץ הרשמי
צפיות 1 מיליון