המפקדת 📋 | פרק 1 - עיניים אליי! 🔥

  צפיות 831,120

כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי

27 ימים לפני

כאן 11 | אוהבים את #המפקדת? הירשמו לערוץ וקבלו הודעה כל פעם שפרק חדש עולה! goo.gl/oZXJlh 🔔פרק הבכורה!!! דרמה קומית חדשה על עולם הטירונות הכלל צה"לית. נועה, קצינה נטולת יכולות בין-אישיות, מפקדת לראשונה על מחזור טירונות ומתמודדת עם חיילות קשות במיוחד, סגל שלא יודע איך לאכול אותה ומערכת ללא סובלנות לטעויות. תסתדרו זריז בח' וכל הפרקים כאן ◄bit.ly/3tHdXp3
רוצים סטיקרים של המפקדת לווטסאפ/טלגרם? 👈 stickers.kan.org.il/link/app_main_share
רוצים לעלות על מדים? קבלו דחוף את הפילטר של המפקדת ◄ ar751374785751161
יוצרים ותסריטאים: עטרה פריש וניר ברגר
מפיקים: נעמי לבארי וסער יוגב - בלאק שיפ הפקות סרטים
במאית: עטרה פריש
שחקניות: אלונה סער, מיה לנדסמן, נועה אסטנג'לוב, כרמל בין, עלמה קיני, מיה דגן, דור הררי, נועם אימבר.
צלם: מתן רדין
עורכות: נוי ברק, נוהר חסין
מוסיקה: אקו ותומר כץ (Echo & D Fine Us)
• להרשמה לערוץ כאן | ביוטיוב ◄ goo.gl/oZXJlh
• להורדת יישומון כאן ◄ bit.ly/2NLO30g
• אנחנו גם בטיק טוק ◄ www.tiktok.com/@kan_il
• מוזמנים לעקוב אחרינו כאן | בטוויטר ◄ kann
• כאן | באינסטגרם ◄ kan_israel
• כאן | אתר האינטרנט ◄ www.kan.org.il/

תגובות
כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי
כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי 25 ימים לפני
זמן שידור: כל שני וחמישי פרק חדש בכאן 11 וביוטיוב 📲📺🔥🔥🔥 סך הכל עשרה פרקים
david michaelove
david michaelove 3 ימים לפני
אולי המשחק ודמויות ובימוי הם טובים. אבל עלילה לא מעניינת ויומיומית יותר..מאדם אוכל פלאפל. אובר רייטד. ל'כאן'..אכן יש שיאים- חזרות, מנייאכ, מונא, הדבר הגדול המיוחד, פמתא, קופה ראשית. אבל- זו נכנסת לרובריקת ה-הרבה הייפ, סביב עלילות ותוצר כושל ועף מעצמם... גם- טהראן המופרכת, שעת נעילה, ועוד. תסריט מופרך וקשקשני ובנוסף..גם גזעני על מזרחיות צעירות, באופן ברור ומכוער.
kobino1966 kobino
kobino1966 kobino 10 ימים לפני
מי השרוט שכתב את התסריט הלסבי השמאלני הזה ? גועל נפש של סדרה שבה השחקנית הראשית טעמה את זרע עמלק ודומה לגבר עם אף פינוקיו. רמת משחק ואמינות של גן ילדים
Eliran Pinhasov
Eliran Pinhasov 18 ימים לפני
מתי פרק 3 לוחמים?!!!
lichay k
lichay k 20 ימים לפני
מי השחקנית הימנית קיצונית בח' בדקה 21:20??? מעולה!! מתתי
ام عمر
ام عمر 20 ימים לפני
@LembeR كنج ننننجنجنجنجتجتجتجتجتجتجطتنجنج ت
ofek atias
ofek atias 3 שעות לפני
תעיפו את מאיהה הזבל הזאת
zeromotivation191
zeromotivation191 3 שעות לפני
לא לצפות בסדרה שנותנת במה לשחקנית שיצאה נגד המדינה בשעת מלחמה. מאיה לנדסמן שמשחקת גם בקופה ראשית וחזרות, משחקת כאן את תפקיד הסמלת.
CmPunk
CmPunk 4 שעות לפני
אני קורא לכולם להחרים את הסדרה הזאת מייד בבקשה !!!!
Peleg Aloush
Peleg Aloush 7 שעות לפני
הסמלת, מאיה לאנדסמן ,תתביישי לך , את משחקת בגילום של תפקיד בצהל ואת תומכת באירגון טרור בפייסבוק, פשוט בושה, מביישת את כאן 11.
shira romi
shira romi 13 שעות לפני
התחלתם לצלם את העונה ה-2?
דניאל שמאילוב
דניאל שמאילוב יום לפני
יש פה מישהו עשה טירונות בזיקים?
ירין קטן
ירין קטן 2 ימים לפני
I have to
אחת שיודעת
אחת שיודעת 2 ימים לפני
האם גם חכמת הקבלה היא מדע? בלי התפתחות המדע כנראה שלאנושות לא היה מה לאכול ולשתות, אפשרות לחמם או לקרר את הבית, לבנות בניינים, לרפא חולים, אפילו לטפל בילדים. כמעט את כל מה שיש לנו אנו חייבים למדע, ואין שום ספק שהוא פתח לנו אופקים חדשים. האם גם חכמת הקבלה היא מדע? התשובה היא כן. מדע אוניברסלי, שכולל את כל מדעי העולם הזה כחלק קטן בתוכו. מהו תחום המחקר של הקבלה? חקר המציאות בלי תלות בחוקר, בצופה. העניין מתחיל משאלה גדולה לגבי הגבולות שבהם אנחנו חוקרים את המציאות. אם אומרים שהמציאות קיימת כמו שאנחנו מרגישים אותה, אז צריך להגדיר מיהו המרגיש. הרי זבובים, פילים, דגים, בני אדם, כל אחד תופס את העולם אחרת. בנוסף, אם לא היינו בנויים מחמשת החושים שיש לנו, או שהיינו תופסים אחרת את הזמן ואת המרחב, הרי שגם תמונת העולם שלנו הייתה שונה. יוצא שלא נכון לדבר על מציאות שקיימת בפני עצמה, וגם אי-אפשר לומר שהמדע חוקר מציאות אובייקטיבית, אלא את מה שתופס האדם בלבד. ומי יודע עד כמה הדבר מוגבל, ועד כמה אני כצופה, אולי טועה במחקר? חכמת הקבלה, לעומת זאת, מספקת לאדם יכולת לחקור את העולם, באופן בלתי תלוי בתכונותיו. איך זה קורה? אני לומד להרדים את הנקודה הראשונית שממנה אני חוקר את העולם עכשיו, ולבנות נקודת תצפית חדשה. הנקודה הראשונית היא הטבע שעימו נוצרתי, לפי חכמת הקבלה הוא מוגדר כרצון לקבל הנאה ותענוג, או תכונת הקבלה. הנקודה החדשה היא רצון להשפיע כל טוב ממני החוצה, או תכונת ההשפעה. ככל שאני מפתח תכונת השפעה, נבנה בי חוש של השפעה, ובו אני מתחיל לתפוס משהו שקיים מחוץ לי. כוח של השפעה, שממלא את כל הבריאה. הוא נקרא גם "הטבע", או "כוח הטבע" או "כוח עליון". במדעי הטבע חוקרים את כוח ההשפעה הזה, אבל מתוך תכונת הקבלה, ולכן תופסים ממנו רק חלק קטן ומוגבל. כך מצטיירת בנו תמונת העולם הזה. בחכמת הקבלה המחקר מתבצע מתוך תכונת ההשפעה, ולכן קולטים את כוח הטבע כפי שהוא, בלי שתכונת הקבלה שלנו תהיה מעורבת בקליטה. ככל שאנחנו מפתחים תכונה של השפעה, אנחנו נעשים דומים לכוח ההשפעה, וכתוצאה מכך מסוגלים יותר ויותר לקלוט ולחקור אותו. כך מתהווה ומצטברת חכמת הקבלה. ברמה המעשית, כוח השפעה פירושו כוח שנמצא מעל האגו של האדם. ואם כוח האגו מתבטא ברצון לעשות מה שטוב לי, אז כוח ההשפעה מתבטא ברצון לעשות מה שטוב לזולת. התפתחות איכותית כזו פותחת בפני החוקר את המציאות כולה, לא רק את כדור הארץ או היקום כולו, אלא את כלל הטבע, כלל הבריאה, את מה שנמצא מעל ומעבר לכל מה שרק אפשר לתאר עתה. עולמות עליונים, כך הם נקראים בחכמת הקבלה.
liam twizer
liam twizer 2 ימים לפני
בוזגלו ריייי
h h
h h 2 ימים לפני
חקי חיון. זה שחבר שלה היה ערבי או זה שהיא תתחתן עם לא יהודי (מוסלמי , נוצרי , הודי , יפני וכו') , זה אינו עניינו של אף אחד.ת , אלו החיים שלה! ולאף אחד.ת קטן כגדול ברחבי תבל אסור בתכלית האיסור להתערב בחייו של בן.ת אדם קטן כגדול. גילוי נאות , לי אין עסק עם נוכריים - או שאנוכי רוקם זוגיות עם יהודיה או שאנוכי מוותר על זוגיות.
יוסי ב
יוסי ב 3 ימים לפני
כן המפקדת
Reni K
Reni K 2 ימים לפני
הסמלת!
david michaelove
david michaelove 3 ימים לפני
אולי המשחק ודמויות ובימוי הם טובים. אבל עלילה לא מעניינת ויומיומית יותר..מאדם אוכל פלאפל. אובר רייטד. ל'כאן'..אכן יש שיאים- חזרות, מנייאכ, מונא, הדבר הגדול המיוחד, פמתא, קופה ראשית. אבל- זו נכנסת לרובריקת ה-הרבה הייפ, סביב עלילות ותוצר כושל ועף מעצמם... גם- טהראן המופרכת, שעת נעילה, ועוד. תסריט מופרך וקשקשני ובנוסף..גם גזעני על מזרחיות צעירות, באופן ברור ומכוער.
Niv Caspi
Niv Caspi 3 ימים לפני
הצרות הצרורות של מערך הג׳וב העקום בצהל מוצגות פה בצורה מושלמת
דור
דור 4 ימים לפני
סדרה זבל
Lilach Tsubary
Lilach Tsubary 5 ימים לפני
אני לא מפסיקה לראות את הפרק הזה!!!!
Amitai Medan
Amitai Medan 6 ימים לפני
איזה יופי של סדרה! איזה ערוץ איכותי!
קובי ששי
קובי ששי 6 ימים לפני
וואלה חשבתי יותר מעניין
sLoUbRew
sLoUbRew 7 ימים לפני
21:55 מי זאת המלכה הזאת? הרסה אותי, גם בקטע של בתאל באוהל
yparon
yparon 8 ימים לפני
Моя дочка тоже говорит так быстро и с ужасной дикцией что её невозможно понять. А ведь это актёры.
kobino1966 kobino
kobino1966 kobino 10 ימים לפני
איכסה בריבוע... הבת של גדעון סער קיבלה את התפקיד בגלל אבא שלה ששונא את ביבי ובגלל אמא שלה החורגת. היא דומה לגבר ממש טראנסג'נדרית עם אף של פינוקיו.
good angel
good angel 11 ימים לפני
ואו המפקדת עם הגבות 😍😍🤤
פאר קקון
פאר קקון 11 ימים לפני
ששוב לראות??
Tom Roseman
Tom Roseman 11 ימים לפני
רק לי הסמלת ספיר מזכירה את דבורה הרס"רית מאסקימו לימון?
LdR8
LdR8 11 ימים לפני
סחקנית גרוע
Mary t. alameda
Mary t. alameda 11 ימים לפני
Subtitulos 😭
Shirly Mutthada
Shirly Mutthada 12 ימים לפני
איך השיר בסוף הפרק נקרא?
בת-אל מוסאי
בת-אל מוסאי 12 ימים לפני
21:13
itayav83
itayav83 12 ימים לפני
בקשה תגידו שאתם משחררים פסקול רשמי של הדבר הזה ?!
Matan Wiesner
Matan Wiesner 13 ימים לפני
משו פה לא הגיוני, נועה היא פריקית של נהלים ביוקרטיה וחתיממות. במקרה של איום בהתאבדות פתאום אין נהלים ןפקודות מטכ"ל ופשוט פועלים לפי מה שנראה?
B180 Shalom
B180 Shalom 13 ימים לפני
אגרת הרמב"ן. "שְׁמַע בְּנִי מוּסַר אָבִיךָ, וְאַל תִּטֹּשׁ תּוֹרַת אִמֶּךָ" (משלי א ח). תִּתְנַהֵג תָּמִיד לְדַבֵּר כָּל דְּבָרֶיךָ בְּנַחַת, לְכָל אָדָם וּבְכָל עֵת, וּבַזֶּה תִּנָּצֵל מִן הַכַּעַס, שֶׁהִיא מִדָּה רָעָה לְהַחְטִיא בְּנֵי אָדָם. וְכֵן אָמְרוּ רַבּוֹתֵינוּ ז"ל (נדרים כב ע"א): כָּל הַכּוֹעֵס - כָּל מִינֵי גֵיהִנּוֹם שׁוֹלְטִים בּוֹ, שֶׁנֶּאֱמַר (קהלת יא י): "וְהָסֵר כַּעַס מִלִּבֶּךָ, וְהַעֲבֵר רָעָה מִבְּשָׂרֶךָ". וְאֵין "רָעָה" אֶלָּא גֵיהִנּוֹם, שֶׁנֶּאֱמַר (משלי טז ד): "וְגַם רָשָׁע לְיוֹם רָעָה". וְכַאֲשֶׁר תִּנָּצֵל מִן הַכַּעַס, תַּעֲלֶה עַל לִבְּךָ מִדַּת הָעֲנָוָה, שֶׁהִיא מִדָּה טוֹבָה מִכָּל מִדּוֹת טוֹבוֹת, שֶׁנֶּאֱמַר (משלי כב ד): "עֵקֶב עֲנָוָה, יִרְאַת ה'". וּבַעֲבוּר הָעֲנָוָה, תַּעֲלֶה עַל לִבְּךָ מִדַּת הַיִּרְאָה, כִּי תִתֵּן אֶל לִבְּךָ תָּמִיד: מֵאַיִן בָּאתָ, וּלְאַן אַתָּה הוֹלֵךְ; וְשֶׁאַתָּה רִמָּה וְתוֹלֵעָה בְּחַיֶּיךָ, וְאַף כִּי בְּמוֹתָךְ; וְלִפְנֵי מִי אַתָּה עָתִיד לִתֵּן דִּין וְחֶשְׁבּוֹן - לִפְנֵי מֶלֶךְ הַכָּבוֹד, שֶׁנֶּאֱמַר (דה"ב ו יח): "הִנֵּה הַשָּׁמַיִם וּשְׁמֵי הַשָׁמַיִם לֹא יְכַלְכְּלוּךָ", אַף כִּי לִבּוֹת בְּנֵי אָדָם (ע"פ משלי טו יא). וְנֶאֱמַר (ירמיהו כג כד): "הֲלֹא אֵת הַשָׁמַיִם וְאֵת הָאָרֶץ אֲנִי מָלֵא, נְאֻם ה'". וְכַאֲשֶׁר תַּחֲשֹׁב אֶת כָּל אֵלֶּה, תִּירָא מִבּוֹרְאֶךָ וְתִשָּׁמֵר מִן הַחֵטְא. וּבַמִּדוֹת הָאֵלֶּה תִּהְיֶה שָֹמֵחַ בְּחֶלְקֶךָ. וְכַאֲשֶׁר תִּתְנַהֵג בְּמִדַּת הָעֲנָוָה לְהִתְבּוֹשֵׁשׁ מִכָּל אָדָם, וּלְהִתְפַּחֵד מִמֶּנּוּ וּמִן הַחֵטְא - אָז תִּשְׁרֶה עָלֶיךָ רוּחַ הַשְּׁכִינָה, וְזִיו כְּבוֹדָהּ, וְחַיֵּי עוֹלָם הַבָּא. וְעַתָּה, בְּנִי, דַע וּרְאֵה כִּי הַמִּתְגָּאֶה בְּלִבּוֹ עַל הַבְּרִיוֹת - מוֹרֵד הוּא בְּמַלְכוּת שָׁמַיִם, כִּי מִתְפָּאֵר הוּא בִּלְבוּשׁ מַלְכוּת שָׁמַיִם, שֶׁנֶּאֱמַר (תהלים צג א): "ה' מָלָךְ גֵּאוּת לָבֵש" וגו'. וּבַמֶה יִתְגָּאֵה לֵב הָאָדָם? אִם בְּעֹשֶׁר - "ה' מוֹרִישׁ וּמַעֲשִׁיר" (שמ"א ב ז). וְאִם בְּכָבוֹד - הֲלֹא לֵאלֹהִים הוּא, שֶׁנֶּאֱמַר (דה"א כט יב): "וְהָעֹשֶׁר וְהַכָּבוֹד מִלְפָנֶיךָ", וְאֵיךְ מִתְפָּאֵר בִּכְבוֹד קוֹנוֹ? וְאִם מִתְפָּאֵר בְּחָכְמָה: "מֵסִיר שָֹפָה לְנֶאֱמָנִים, וְטַעַם זְקֵנִים יִקַח" (איוב יב כ). נִמְצָא: הַכָּל שָׁוֶה לִפְנֵי הַמָּקוֹם, כִּי בְאַפּוֹ מַשְׁפִּיל גֵּאִים, וּבִרְצוֹנוֹ מַגְבִּיהַ שְׁפָלִים. לָכֵן הַשְׁפֵּל עַצְמְךָ, וִינַשַֹּאֲךָ הַמָּקוֹם. עַל כֵּן אַפָרֵשׁ לְךָ אֵיךְ תִּתְנַהֵג בְּמִדַּת הָעֲנָוָה, לָלֶכֶת בָּהּ תָּמִיד: כָּל דְבָרֶיךָ יִהְיוּ בְּנַחַת, וְרֹאשְׁךָ כָּפוּף; וְעֵינֶךָ יַבִּיטוּ לְמַטָּה לָאָרֶץ, וְלִבְּךָ לְמַעֲלָה; וְאַל תַּבִּיט בִּפְנֵי אָדָם בְּדַבֶּרְךָ עִמוֹ. וְכָל אָדָם יִהְיֶה גָדוֹל מִמְךָ בְּעֵינֶיךָ: אִם חָכָם אוֹ עָשִׁיר הוּא - עָלֶיךָ לְכַבְּדוֹ. וְאִם רָשׁ הוּא, וְאַתָּה עָשִׁיר אוֹ חָכָם מִמֶנוּ - חֲשֹׁב בְּלִבְּךָ כִּי אַתָּה חַיָּב מִמֶנוּ, וְהוּא זַכַּאי מִמְךָ. שֶׁאִם הוּא חוֹטֵא - הוּא שׁוֹגֵג, וְאַתָּה מֵזִיד. בְּכָל דְּבָרֶיךָ וּמַעֲשֶֹיךָ וּמַחְשְׁבוֹתֶיךָ, וּבְכָל עֵת - חֲשׁוֹב בְּלִבָּךְ כְּאִלוּ אַתָּה עוֹמֵד לִפְנֵי הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, וּשְׁכִינָתוֹ עָלֶיךָ, כִּי כְּבוֹדוֹ מָלֵא הָעוֹלָם. וּדְבָרֶיךָ יִהְיוּ בְּאֵימָה וּבְיִרְאָה, כְּעֶבֶד לִפְנֵי רַבּוֹ. וְתִתְבַּיֵּשׁ מִכָּל אָדָם. וְאִם יִקְרָאֲךָ אִישׁ - אַל תַּעֲנֵהוּ בְּקוֹל רָם, רַק בְּנַחַת כְּעוֹמֵד לִפְנֵי רַבּוֹ. וֶהֱוֵי זָהִיר לִקְרוֹת בַּתּוֹרָה תָּמִיד, אֲשֶׁר תּוּכַל לְקַיְּמָהּ. וְכַאֲשֶׁר תָּקוּם מִן הַסֵּפֶר - תְּחַפֵּשֹ בַּאֲשֶׁר לָמַדְתָּ אִם יֵשׁ בּוֹ דָבָר אֲשֶׁר תּוּכַל לְקַיְּמוֹ. וּתְפַשְׁפֵּשׁ בְּמַעֲשֶֹיךָ בַּבֹּקֶר וּבָעֶרֶב, וּבָזֶה יִהְיוּ כָּל יָמֶיךָ בִּתְשׁוּבָה. וְהַסֵר כָּל דִבְרֵי הָעוֹלָם מִלִבְּךָ בְּעֵת הַתְּפִלָּה, וְהָכֵן לִבְּךָ לִפְנֵי הַמָּקוֹם בָּרוּךְ הוּא. וְטַהֵר רַעֲיוֹנֶיךָ, וַחֲשֹׁב הַדִּבּוּר קֹדֶם שֶׁתּוֹצִיאֶנּוּ מִפִּיךָ. וְכֵן תַּעֲשֶֹה כָּל יְמֵי חַיֵּי הֶבְלֶךָ בְּכָל דָּבָר וְדָבָר, וְלֹא תֶחֱטָא. וּבָזֶּה יִהְיוּ דְּבָרֶיךָ וּמַעֲשֶֹיךָ וּמַחְשְׁבוֹתֶיךָ יְשָׁרִים; וּתְפִלָּתְךָ תִּהְיֶה זַכָּה וּבָרָה וּנְקִיָּה, וּמְכֻוֶּנֶת וּמְקֻבֶּלֶת לִפְנֵי הַמָּקוֹם בָּרוּךְ הוּא, שֶׁנֶּאֱמַר (תהלים י יז): "תָּכִין לִבָּם - תַּקְשִׁיב אָזְנֶךָ". תִּקְרָא הָאִגֶּרֶת הַזֹּאת פַּעַם אַחַת בְּשָׁבוּעַ וְלֹא תִפְחֹת, לְקַיְּמָהּ וְלָלֶכֶת בָּהּ תָּמִיד אַחַר הַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ. לְמַעַן תַּצְלִיחַ בְּכָל דְּרָכֶיךָ, וְתִזְכֶּה לָעוֹלָם הַבָּא הַצָּפוּן לַצַּדִּיקִים. וּבְכָל יוֹם שֶׁתִּקְרָאֶנָּה - יַעֲנוּךָ מִן הַשָּׁמַיִם כַּאֲשֶׁר יַעֲלֶה עַל לִבְּךָ לִשְׁאֹל, עַד עוֹלָם. אָמֵן סֶלָה.
מ'כפת'ך
מ'כפת'ך 14 ימים לפני
התותחית בשם ספיר היא הסיבה שהעיניים שלי פה😂
gg v
gg v 14 ימים לפני
סוף סוף אומרים פרדס חנה כרכו
gg v
gg v 14 ימים לפני
ר
Chen Pearl
Chen Pearl 14 ימים לפני
סאונדטארק מעולה 👌🏼
Segev Don
Segev Don 14 ימים לפני
״גם אותי דקרו היום״ גאונים
Motto Møťţő
Motto Møťţő 15 ימים לפני
21:55 - הגירסא הנשית של יודל'ה, בנצי ומומו 😆💚
nivshw
nivshw 15 ימים לפני
סדרה קטלנית
Blaze
Blaze 16 ימים לפני
כפיר הוא המהות של כל מה שבעייתי בצה"ל.
TwiceGamers
TwiceGamers 16 ימים לפני
מה השם של השיר ברקע של כמה מהקטעים בפרק?
shlooz
shlooz 16 ימים לפני
אני מת על עלמה קיני מפואטרי סלאם ואני מת עליה גם פה זה פשוט מצויין
ערוץ לפאנפיפול!
ערוץ לפאנפיפול! 16 ימים לפני
מה ההגבלת גיל?
ערוץ לפאנפיפול!
ערוץ לפאנפיפול! 14 ימים לפני
@MISH MISH אויי, תודה, אני לא אראה
MISH MISH
MISH MISH 15 ימים לפני
הם לא מציינים וזו חוצפה ! יש שם סצנות סקס ויש ילדים שרואים את זה!
Gordon
Gordon 16 ימים לפני
תמיד מחמם אותי לשמוע את צירוף המילים ״פרדס חנה-כרכור״
crazy pirate
crazy pirate 16 ימים לפני
מוצלח ביותר!
Тонкое кружево
Тонкое кружево 17 ימים לפני
השמנמנית הזאת עושה את הסרט! איזה שחקנית! סמלת אמיתית, כמו שלי הייתה.
אורן חוגי
אורן חוגי 17 ימים לפני
סאלי היא ממש מושלמת
לי עמיאל
לי עמיאל 17 ימים לפני
וואי הסצנה עם קבלת הסמלת פיפיייי
Mary t. alameda
Mary t. alameda 17 ימים לפני
alguien que pueda subtitularlo al español por favor
sana
sana 17 ימים לפני
סוף סוף משהו על מגל
star art
star art 17 ימים לפני
זה מחנה 80?חחחחח הייתי בויפר
star art
star art 17 ימים לפני
הצילו יש לי פלשבקים חחחחח אז היה תוכנית פרופיל 64 קורע
dizi17
dizi17 17 ימים לפני
איפה מוצאים את השיר מהפרק?
Ofra Matzov-Cohen
Ofra Matzov-Cohen 17 ימים לפני
מצוין. יש מקום לדמויות פיקודיות נוספות מוקצנות וריאליסטיות. בסדרה הבאה שמישהו אחר יכתוב.
daniel ram
daniel ram 17 ימים לפני
וואי סדרה מעולה
Ariel Klein
Ariel Klein 18 ימים לפני
הסדרה הזאת יצאה בדיוק כשהתגייסתי, עכשיו סגרתי סופ"ש ראשון בצבא ואני מוכן להשלים פרקים לראות כמה הסדרה מדויקת 😂
Cat Cat
Cat Cat 18 ימים לפני
את מי הצה"ל הזה מעניין בכלל, טעות להגיע לשם...הסמלת 👍
vnitex
vnitex 18 ימים לפני
סדרה מושלמת!
19bendunk
19bendunk 18 ימים לפני
הדור הבא של התסריטאים בישראל .. תענוג צרוף.
Shira Melamed
Shira Melamed 18 ימים לפני
סדרה נדירה, אבל אם הבנות שיהיו איתי בטירונות בשנה הבאה יהיו ככה... ;-;
הרצל בן יאיר
הרצל בן יאיר 19 ימים לפני
אני נכה צהל אני חד הורית עם ילד חי ברחוב אף אחד לא אכפת לו ממני שיעזרו לי ולא עוזבים הרגשתי היום
yosef Gamer
yosef Gamer 19 ימים לפני
אני ניקרעתי כול הסידרה
Redvik
Redvik 19 ימים לפני
ג'ובנייאקיות
אבש א
אבש א 19 ימים לפני
​סדרה מצויינת שחקניות מעולות! איזה יופי של תוכן ישראלי ,שאפו גדול
romi tomer
romi tomer 19 ימים לפני
מאיזה גיל?
משרד החינוך
משרד החינוך 19 ימים לפני
נשקים וציוד צבאי: פיני קלויר וצה"ל
משרד החינוך
משרד החינוך 19 ימים לפני
שפו למחלקת ההלבשה ולצה"ל על התאימות.
משרד החינוך
משרד החינוך 19 ימים לפני
סאונד מעניין
משרד החינוך
משרד החינוך 19 ימים לפני
קרדיט לצלם מתן רדין על ה closeup של הסמלת שרושמת הערות.
משרד החינוך
משרד החינוך 19 ימים לפני
עטרה פריש היא גם הבימאית אז שפו רציני
משרד החינוך
משרד החינוך 19 ימים לפני
עבודה טובה מאוד של היוצרים והתסריטאים: עטרה פריש וניר ברגר.
יוני רוטנר - Yoni Rottner
יוני רוטנר - Yoni Rottner 2 ימים לפני
אין על משרד החינוך שתומכים בסדרה הזאת
משרד החינוך
משרד החינוך 19 ימים לפני
לא פחות טובות
הערוץ שלי
הערוץ שלי 19 ימים לפני
פנים של אבא גדעון
Shahar Levi
Shahar Levi 20 ימים לפני
קורע ברמות
Siv Tamary-Amir
Siv Tamary-Amir 20 ימים לפני
זאת עם המשקפיים ווהו. איזו שחקנית מעולה וקורעת
King Kong
King Kong 20 ימים לפני
אחלה סמלת! גם הממ חמודה כל הכבוד כאן 11
Efrat Avivi
Efrat Avivi 20 ימים לפני
ואוווווו מאוהבת בכםםם שחקניות מושלמות 😍😍😍
when you see it
when you see it 20 ימים לפני
אינעל דינקקק בועז נהיה ברזלן
עדן כהן
עדן כהן 20 ימים לפני
לא הבנתי זה סדרה שאמורה להצחיק?
תמיר
תמיר 20 ימים לפני
זאת של החמ"ל סאחית מתה
Asaf Moshe Rozen
Asaf Moshe Rozen 20 ימים לפני
מוסיקת רקע לא מתאימה לסצנות והשחקנית היחידה הטובה היא זו שמגלמת את נעה
שני סבג
שני סבג 20 ימים לפני
וואי צפיתי ואמרתי לעצמי שנועה דומה לגדעון סער ... מסתבר שזו הבת שלו אלונה סער
שוש כהן
שוש כהן 20 ימים לפני
למתג מחדש את ישראל אם מדינת ישראל הייתה מוצר שצריך לשווק לאנושות, הן כדי לעודד תיירים לבקר והן כדי לחזק את תדמיתה החיובית של המדינה בעיני העולם, אז לא הייתי בוחר להדגיש את הצלחת חיסון האוכלוסייה בישראל נגד הקורונה, ולא את העובדה שאנחנו בין הראשונים לחזור לשגרה מלאה. נכון שההצלחה הנוכחית המסחררת קורצת לנו למנף את תדמיתה של ישראל בעיני העולם, שפתאום תולים בנו מבטים מעריצים, אבל זהו מבט זמני שמתמקד רק בהיבט הרפואי. בפועל, אומות העולם סולדות מאיתנו, ודוח האנטישמיות לשנת 2020, שפרסם החודש מרכז קנטור באוניברסיטת תל אביב, מצביע על מוטיב מרכזי שאפיין רבים מאירועי האנטישמיות בשנה החולפת: יהודים וישראלים אשמים ביצירתו ובהפצתו של נגיף הקורונה, "הווירוס היהודי". היו שנים ששיחקנו על העובדה ש"כל העולם נגדנו", היו שנים בהן הדגשנו את השואה כמרכיב מרכזי, והיו שנים בהן התפארנו שאנחנו אומת היי-טק, מעצמה ליברלית, אי של שפיות בים הטירוף שגואה במזרח התיכון. אולם כל אלה חסרי תכלית ותוחלת בימינו. המותג החדש שצריך לארוז בו את מדינת ישראל הוא אחדות העם. חיבור לבבי בין בני האדם הוא הריפוי והתרופה נגד כל צרה שתקום. מכוח החיבור ההדדי בינינו מתעורר כוח חיובי גדול יותר, שלם יותר מסך חלקיו - כוח עליון, טוב ומיטיב, כוח הטבע. אומנם החיסונים מחסנים את הגוף, אבל האחדות מרפאת את הנפש. בה לבדה תלוי העתיד הטוב שלנו ושל העולם כולו. כל הניסיונות להתחבב על אומות העולם בפיתוח ומחקר, בטכנולוגיה חדישה, בהמצאות מקוריות ונוצצות לא יעברו את רף היחס העוין כלפי ישראל, לא יגרמו לאנושות להתהפך בקרבה ולהעריך אותנו. בתוכם השנאה נגדנו רק תתגבר ותתלהט. כל ניסיון למצוא חן בעיני הגויים, שלא על דרך האחדות החברתית, יתגלה כגישה אגואיסטית והרסנית; יהיה לנו לרועץ בהמשך דרכנו. בניית חברה חדשה, שתכליתה היא חיבור נכון ויחס יפה, עיקרית עבורנו וחיונית לשעתנו. חיבור ישראלי נכון הוא חיבור שנועד ליצור מעין כלי קיבול לכוח עליון יותר בינינו. חיבור כזה נותן מקום לבורא, לכוח הטבע, להתגלות ולהתגדל. לכן, לא רק מיתוג צבא חזק ומוסרי, לא רק תצלומים של צעירים וצעירות חייכנים על חוף הים בתל אביב או רובוט חדשני שמשמיד טילים. ישראל צריכה להתפאר בכוח הרוחני שהיא מסוגלת להפיק, ולא בתוצרת גשמית. גישה גשמית כזו תהיה צביעות מצידה, כי לא זה ייעודה ותפקידה של המדינה. גדולי ישראל, ביניהם מקובלים ואנשי רוח רבים, כתבו רבות על כוח החיבור היהודי כסמל ופתרון. הרב קוק לדוגמה כתב: "בניין האומה הישראלית והתגלות רוחה הוא עניין אחד, וכולו הוא מאוחד עם בניין העולם המתפורר ומצפה לכוח מלא אחדות ועליונות, וכל זה נמצא בנשמת כנסת ישראל" ("אורות", עמ' ט"ז). טוב אם המדינה תעניק לעצמה ולעולם מתנה יפה: תפתח את מקורות המופת של העם היהודי, אלה שמדברים על אהבת אחים כדרך חיים, ותיתן דוגמה לעולם איך מתלכדים כאיש אחד בלב אחד. אחדות היא המותג המודרני לדורנו.
לירון קליינמן
לירון קליינמן 21 יום לפני
קל שזה הסדרה הכי חזקה של שנת 2021 אני מחכה לעוד פרקים
MADA FAKA
MADA FAKA 21 יום לפני
סדרה מעולה!!! ההערה היחידה שיש לי זה שאולי כדאי להוסיף מה התרגום של ראשי התיבות, להזכירכם לא כולם פה עשו צבא...
דוד דוידוסקי
דוד דוידוסקי 21 יום לפני
זה מוסיף ה מ ו ן כששומעים ברקע בין קטע לקטע מוזיקה מגניבה
or
or 21 יום לפני
״לפני גבר צריך להיות ליון חזקה כאילו״ , כמה צחקתי אמן הדמות הזאת תקבל עוד זמן מסך 👏🏿
ליאל סיטבון
ליאל סיטבון 21 יום לפני
*ה* סדרה
ליטל חייבי
ליטל חייבי 21 יום לפני
כיף שרוב הקאסט אנונימי יחסית ולא אותם פרצופים. סדרה מצוינת. שאפו. ככה נראיתה סדרה שנכתבה, בוימה והופקה ע"י נשים 💪🏻👌🏻
SHALMI SANDLAR
SHALMI SANDLAR 21 יום לפני
אוי איך מיה דגן הזדקנה :(
TRUNKS FUTURE
TRUNKS FUTURE 21 יום לפני
אני רוצה קב"ן!!! חחחחחחחחחחחחחחחח
דורי גשרי
דורי גשרי 21 יום לפני
הייי היית בפלמ"ח😎
ido Laulosh
ido Laulosh 21 יום לפני
פרק שתים בסוף מבחיד רצח
shilodedi
shilodedi 21 יום לפני
פרק מעולה. שיר סיום מישהו?
ouaga2010
ouaga2010 21 יום לפני
לדוסים: יש לה פטור עמידה בבית כנסת....חחח
Nir Tamir
Nir Tamir 21 יום לפני
סדרה נחמדה רק לא הבנתי למה המפקדת קוראת לנעמי כל פעם סיון
Natalie Levin
Natalie Levin 21 יום לפני
סדרה מעולה ממש! איזה כיף אצלכם ♥
אברהם פרץ
אברהם פרץ 21 יום לפני
אחלה סדרה
a a
a a 22 ימים לפני
כאן 11 - נטפליקס ישראל
Jabes Khongsai
Jabes Khongsai 22 ימים לפני
איזה מקום ממש לא התגעגעתי😂😂הייתי פה 🤟
SC - Sports Compilations
SC - Sports Compilations 22 ימים לפני
המציאות בצבא לא נראית ככה... תראו את הסדרה טירונות (1998-2001) ככה נראה באמת היחס בין קצינים לחיילים חוץ מכמה קטעים מוגזמים שהיו בסדרה כחלק מהדרמה
Anony Mous
Anony Mous 17 ימים לפני
זו סדרה על טירונות 02 של ג'ובניקים... הטירונות שלי נראתה בדיוק ככה.
לינוי מריומה
לינוי מריומה 22 ימים לפני
ואם אני לא טועה אחת מהן היא הייתה במבצע קיפוד מי שלא מכיר
המפקדת 📋 | פרק 8 - מדוגמת פלס 🔥
32:22
כאן 11 - תאגיד השידור הישראלי
צפיות 235 אלפי
קופה ראשית עונה 1 |  בוקר של פיגוע
24:17
כאן חינוכית
צפיות 2.1 מיליון
פאר טסי - האיפור שלך (Prod. By TALISMAN & MARKO)
3:36
פאר טסי Peer Tasi
צפיות 46 אלפי
معتز مطر : صاروخ صيني وزنه 21 طن .. فأين سيسقط ؟!
7:24
القناة الرسمية للإعلامي معتز مطر
צפיות 2.6 מיליון
אגם בוחבוט - כל העולם
3:20
אגם בוחבוט - הערוץ הרשמי
צפיות 779 אלפי
עדן מאירי - גלדיאטור
3:25
EdenMeiriOfficial
צפיות 586 אלפי
«Брестская крепость» (2010)
2:18:16
Maison russe des sciences et de la culture à Paris
צפיות 7 מיליון
שחר חסון - פלורנטין מי הזמין קטטה?
26:32
קומדי בר T.V
צפיות 217 אלפי
"Топор. 1943". 2 серия
55:53
НТВ
צפיות 977 אלפי
כן המפקדת! פרק 1 המלא
51:38
Guybd
צפיות 299 אלפי
פאר טסי - האיפור שלך (Prod. By TALISMAN & MARKO)
3:36
פאר טסי Peer Tasi
צפיות 46 אלפי
معتز مطر : صاروخ صيني وزنه 21 طن .. فأين سيسقط ؟!
7:24
القناة الرسمية للإعلامي معتز مطر
צפיות 2.6 מיליון
אגם בוחבוט - כל העולם
3:20
אגם בוחבוט - הערוץ הרשמי
צפיות 779 אלפי
עדן מאירי - גלדיאטור
3:25
EdenMeiriOfficial
צפיות 586 אלפי
سكتشات العيد - لاتنكرون 😂💔
10:04
عصابة بدر Badr_Family
צפיות 764 אלפי
مشاعر مؤثرة لحظة خروج بابا من المستشفى | الحمد لله ❤
14:15
عصومي ووليد - Assomi & Waleed
צפיות 11 מיליון
أميرة غنيه ضد أميرة مفلسه
9:01
Troom Troom Arabic
צפיות 875 אלפי
VENOM: LET THERE BE CARNAGE - Official Trailer (HD)
2:44
Sony Pictures Entertainment
צפיות 9 מיליון
מונית האקסבוקס בהנחיית בן קיסר - תל אביב | פרק 2
18:32
Xbox Israel - אקסבוקס ישראל
צפיות 35 אלפי