ערים - גברים מדברים מיניות - פרק 1 המלא!

  צפיות 102,254

HOT 8

גברים ישראלים מכל רחבי הארץ, הצעיר שבהם בן 22 והמבוגר בן 86, מדברים בפתיחות מפתיעה על המיניות שלהם.

הגברים שבחרו להיחשף בסדרה, מספרים על הזיכרון המיני הכי מוקדם שלהם, על מבוכה, על בתולים, פורנו ואוננות. על הפעם הראשונה ששכבו עם אישה, על נישואים מונוגמיים ונישואים אחרים. הם מדברים על מיניות אחרי שהילדים נולדים, על תשוקה ושחיקה, על בגידה ואלמנות. על הזכות להיות זקוקים ולא רק מעניקים במיניות. הזכות לדבר על מיניות לא רק כפי ש"הפנימו" אותה: כובשת, הישגית, ביצועיסטית, תובענית, חזקה, מאצ'ואית - ובקיצור: כל מה שמזוהה עם הגבריות הישראלית.

בעידן ה- MeToo, מאפשרת הסדרה "ערים" הצצה אל עולמם המיני העדכני של גברים סטרייטים, לא רק בהקשר של הטרדה או תקיפה מינית. כל גבר מצולם בסביבתו הטבעית, במקום שבו הוא מרגיש הכי בטוח לחשוף את לב לבה של מיניותו, את תחושותיו ואת המאוויים הכי כמוסים שלו. זהו שלב נוסף במאבק לשחרור של גברים ונשים - בדרך להשלמה, כבוד הדדי ואהבה.

ישראל 2021

פרק א': לבד

"אמא שלי תמיד אמרה לי שבאינטימיות, גברים צריכים להיות מאופקים ונשים צריכות להרגיש משוחררות", כך מספר איתמר ראובני (24).

חמישה גברים צעירים חושפים את ראשית חייהם המיניים: מהו הזיכרון המיני המוקדם ביותר שלהם. מתי בפעם הראשונה אוננו, צפו בפורנו, קיימו יחסי מין. איך משפיע עידן המי-טוּ על המיניות הגברית הישראלית החדשה? מילדוּת, דרך בית ספר, השירות הצבאי ועד לאהבות הראשונות. גברים שחשים צורך להיזהר ולהתנצל על התנהגות מינית במקרים של אובדן גבולות וכמעט פגיעה, זהות מינית מטושטשת וחיפוש אחרי בת-זוג לחיים בעידן הטינדר.

תגובות
avukadox
avukadox 19 שעות לפני
חבורה של גברים מהממים , אמיצים , רגישים ועמוקים. תודה מעומק הלב על ההיחשפות שלכם . אתם עושים דבר חשוב כלכך. הוט 8 סחטיין ענק
Jermannote Von Loo Lee La Ta poliana Loolita
Jermannote Von Loo Lee La Ta poliana Loolita יום לפני
אני חייבת להגיד משהו לגנן בגן הילדים: לסוכנת משחק שלו מגיע נבוט בראש. מה הקשר אם הוא קירח אז הוא לא יכל להיות שחקן?! אנשים גרועים יותר בהוליווד הצליחו.ואתה גם חתיך.ואיפה בדיוק אומנות המשחק?! בכל סרט אפשר להדביק לך שיער שיראה טבעי! הכל אפשרי במשחק.זה הקסם שבדבר.אני ממש זועמת שזה מה שהסוכנת אמרה ובגללה הפסקת.
yair hillel
yair hillel 2 ימים לפני
וואלה כל אחד מהם יכול להיות חבר טוב שלי לגמרי. שמח על הסדרה, הם פשוט מדברים את מה שאני לא הייתי מעז לדבר.
אליהו נישלי
אליהו נישלי 2 ימים לפני
21:05 איזה סתום ומה היה קורה אם הוא לא היה דופק בדלת? וואלה היא היתה נרדמת עליו אין מטומטם
hajar zbeda
hajar zbeda 2 ימים לפני
אח של יובל>>>>>>>
I phone 24
I phone 24 3 ימים לפני
וואי מדהים לשמוע כל כך הרבה כנות מהגנן של החיים הסודיים של בני ארבע
נדב קלי
נדב קלי 4 ימים לפני
חזק
nieooj gotoy
nieooj gotoy 5 ימים לפני
🤔🤔🤔
חן מסיל Chen Massil
חן מסיל Chen Massil 5 ימים לפני
התוכנית נגעה ברגשות הכי עמוקים שלי, זה היה כל כך מרגש אני מסירה את הכובע על האומץ לדבר בכזו כנות. תודה על התוכן הזה. לשמוע גברים מדברים בכנות ועם המון מודעות לעצמם, על האופן שבה גדלה התודעה המינית אצלם זה מדהים. זה ממש מקרב
Mirit Hayogel
Mirit Hayogel 6 ימים לפני
תודה תודה ותשוב תודה למי שהגה את הרעיון וכל השותפים לו ובמיוחד למשתתפים האמיצים הכנות והאותנטיות שלכם מהממת. א
Kayt 〽
Kayt 〽 6 ימים לפני
צריכים עוד דברים כאלה בעולם
nieooj gotoy
nieooj gotoy 5 ימים לפני
3
Kayt 〽
Kayt 〽 6 ימים לפני
וואוו!!!
tomi neverr
tomi neverr 6 ימים לפני
ואו! סאחה על הפתיחות חברים
Shula Lavy
Shula Lavy 6 ימים לפני
זוגיות מינית ומשפחתי אינה הכרחית. היא באה להסדיר ולענות על חסרים וצרכים של הגבר ולסיפוק הייצרים שלו. אם : 1)נשים יכנסו להריונות אך ורק באמצעות המעבדה.2)אם הביטחון האישי והכלכלי של האימהות וילדיהם יובטח ממלכתית, 3)זכרים יוסללו לענות על הצורך והלחץ שלהם לפורקן מיני לזכרים אחרים - שהם בד"כ גם בעלי רמות צורך עניין ולחץ לפורקן מיני דומים. *דבר זה ישחרר את הנשים מההטרדות ומ"עונשם"של אלו. הזכרים הפכו את העולם, בכל תחום, לרע ומכוער. גם אלו שהצטערו על מנהגם גרמו הרבה נזק עד שהשתנו. *הנחמה היחידה (לא לדורנו) לנשים ונערות בדורות בעתיד שהזכרים הם זן שהולך ונעלם !!
יאיר ב
יאיר ב 5 ימים לפני
יובל, במקרים כאלו כמו של שולה, נשים בדרך-כלל חוו התעללות, אלימות וכו׳, ישנן לסביות כאלו שגם עברו התעללות כזאת או אחרת ( לא נאמר מתוך אמירה להטופובית) היא סך- הכל אישה מסכנה שלא שווה התייחסות.. אולי רק רחמנות במקרה הטוב.
Yuval Getreuer
Yuval Getreuer 5 ימים לפני
המיזאנדריה עד כדי כך זורמת בעורקיך שאת מסוגלת לכתוב כל כך הרבה שנאה בכל כך מעט מילים
יאיר ב
יאיר ב 6 ימים לפני
לוקה בנפשך מסכנה...
Itay Amdurski
Itay Amdurski 7 ימים לפני
למה אין אף גבר שנמשך/אוהב גם גברים בסדרה הזו?
יאיר ב
יאיר ב 6 ימים לפני
נקווה שיהיה בפרקים הבאים
dcoog anml
dcoog anml 7 ימים לפני
🤔🤔🤔
גניבת זרע שוק החיים פרוץ sperm theft is legal
גניבת זרע שוק החיים פרוץ sperm theft is legal 7 ימים לפני
אחלה פורמט יש מצב לעשות מיני סדרה כזו על הורים בעל כורחם גנובי זרע? כאלו שהפילו אותם בין הכיסאות וכפו עליהם חיים וגם שישלמו על זה כמו עונש כמו אונס
גניבת זרע שוק החיים פרוץ sperm theft is legal
גניבת זרע שוק החיים פרוץ sperm theft is legal 6 ימים לפני
@Shula Lavy אישה שאמינה ושומרת על רחם ולא משקרת וגונבת דיעה במכוון לא יהיה היריון לעולם ומקסימום יש הפלה למה לשקר לשחק עם זה לכפות חיים נותנים לאישה כזו להרוס חיים של 3 נפשות 2 משפחות ויוכלה לחזור על זה עוד פעם ועוד פעם ולהרחיב את מעגל ההרס גניבת זרע זה אמיתי זה לא תקין גניבת דיעה שהיא שקר מספיקה פה בשביל גניבה זאת הונאה והחוק פרוץ מפקיר גברים בשטח אפור החיים הם שוק פרוץ חבל עד מתי?
Shula Lavy
Shula Lavy 6 ימים לפני
לדרכי הפעילות של ה-ז' שלך יש מחיר ל-2 הצדדים ולפחות ל-1 מהם
eioshen boboi
eioshen boboi 7 ימים לפני
🤔🤔🤔
InAbell
InAbell 8 ימים לפני
מהמם, מעולה וחשוב בדומה לגרסה של הנשים. תודה ליוצרים ותודה למרואיינים הנפלאים. מה שחבל לי ומעלה תהיות זה למה כל התגובות הן של נשים. איפה אתם, גברים? למה אתם מפחדים להסתכל על סדרה כזאת? לעסוק בתכנים כאלו? למה הגברים האדירים שמופיעים פה הם יחסית נדירים במוכנות שלהם להיפתח ולדבר, להקשיב לעצמם באמת? מעניין אותי להבין מה הסטטיסטיקה של הצפיות בסדרות האלו. לצערי אני מנחשת שזה רוב נשי מוחץ
dcoog anml
dcoog anml 7 ימים לפני
תוכנית חמודה. היה מעניין לראות בסוף שהוא מזכיר את 30 הנערים בתור לאונס באילת, אנשים זוכרים משהו שבכלל לא קרה כעובדה. פייק ניוז חודרים עמוק לתודעה.
אורי יוגב
אורי יוגב 8 ימים לפני
כיף לראות שאני לא לבד... תודה!
meiti
meiti 8 ימים לפני
וואו, זה פשוט מהמם וכל כך חשוב! צריך הרבה אומץ להחשף ככה אבל חייב לקרות שינוי בכל מה שנוגע למיניות הגברית. כל הכבוד לכם.
meiti
meiti 7 ימים לפני
@eioshen boboi לא הייתי אומרת פייק ניוז אבל אני כן חושבת שאין שחור או לבן ובכלל יש אנשים שזו העבודה שלהם לחקור את הדברים האלה וזה לא אני! מה שאני כן חושבת, שסדרה כזו מעלה למודעות הרבה תהיות, שאלות ועבודה חינוכית שעלינו לעשות עם הילדים שלנו, בנים ובנות. לא הייתי רוצה לחשוב שיש סיכוי שהבן שלי יהיה חלק מדבר כזה, אבל זה עשוי לצערי לקרות אם לא תהיה לזה התייחסות מפורשת מאיתנו ההורים, ממערכת החינוך הדתית והחילונית כאחת וגם ברמה הלאומית. וגם אני אוסיף, שהזוגיות של כולנו תהיה בריאה יותר אם יהיה מקום של כבוד למיניות הגברית ונפסיק להסתכל על הגברים שלנו כאנסים או שיצורים חסרי שליטה ופרוצים מינית. הרבה גברים כלואים בסטיגמות האלה ולכן הם לא יודעים להיות אחרת מצד אחד ומצד שני הם מתביישים ברגשות ובתחושות שלהם אל מול הנשים שלהם. וזה חבל מאוד. אנחנו חייבות לקבל את הגברים שלנו, להכיל אותם ולאהוב אותם כמו שהם. גם הנפש שלהם רגישה, רק שלימדו אותם להסתיר ולהדחיק את זה .
eioshen boboi
eioshen boboi 7 ימים לפני
תוכנית חמודה. היה מעניין לראות בסוף שהוא מזכיר את 30 הנערים בתור לאונס באילת, אנשים זוכרים משהו שבכלל לא קרה כעובדה. פייק ניוז חודרים עמוק לתודעה.
Gal Shmueli
Gal Shmueli 8 ימים לפני
כל כך חשוב ! מעניין לשמוע את הצד השני בכל הנושא הזה, וזה מאוד חשוב לשמוע ! השפעת הפורנו על איך שאנחנו רואים את כל הדבר הזה שנקרא סקס מגיל צעיר, על איך שזה משפיע על הביטחון העצמי. ובאיזה שהוא מקום גם מראה על החוסר חינוך מיני שאנחנו גדלים עליות אין דבר רע בסקס או במיניות, פשוט מגיל קטן מסתירים את זה מאיתנו ומצניעים את זה מעינינו במקום לדבר איתנו על זה. ואיך כל אלה משפיעים על ההתנהגות המינית שלנו.
Gili Kirshenboim
Gili Kirshenboim 8 ימים לפני
תודה! תודה על תוכן כל כך חשוב!!!! הסידרה הזו מדהימה וזה רק פותח שיח ומעלה מודעות לנושא שהוא ממש ממש חשוב! יישר כח❣
Talya Stein
Talya Stein 9 ימים לפני
לא מעניין בעליל
Neta Yam
Neta Yam 9 ימים לפני
פשוט מעולה!!!
יעל סיקרון
יעל סיקרון 9 ימים לפני
תודה רבה על הצצה לעולמכם הפנימי! גם גברים חווים לחצים וקשיים, וחשוב שהקול שלכם ישמע
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ימים לפני
⛲🈴♒👕👖💸💸🎿🛶🎯🏆 אלוהים הוכיח את אהבתו אלינו באמצעות שליחת בנו ישוע המשיח, אשר מת וקם מן המתים כדי לתת לנו חיי נצח. הוא גם הבטיח לרפא את הגוף שלך. אם אתה מודה בפיך באדון ישוע ומאמין בלבך שאלוהים הקים אותו מהמתים אם אתה מתוודה בפה שלך באדון ישוע ומאמין בלבך שאלוהים הקים אותו מהמתים * * הוא ייתן לך חיי נצח * *(הביטו אל השמיים ושאלו אותו)*
avi zedek
avi zedek 10 ימים לפני
מסקנה סיטואציות כה מביכות. עבירות לא קלות הלכתית ויהודית. וחלקן גם עבירות על החוק!!! אשרי מי ששומר על עצמו עד החתונה וחי בקדושה ואהבה רק עם אשתו הנשואה לו כדת וכדין יש ברוך השם אלפים ורבבות ויותר מרבבות כאלה. שמורים ושמורות. שומרי הברית. עוון חמור להוציא זרע לבטלה! עוון חמור לשכב עם נדה. או לגעת בה. וכל נערה מגיל שהיא מתחילה לראות דם ווסת הרי היא נדה!!! שיהיה ברור. זה לא קיים רק בנשואה!
bodoti qwiu
bodoti qwiu 10 ימים לפני
להחצין ....
Ravit Ashkenazi
Ravit Ashkenazi 10 ימים לפני
יוב יא מהמם אחד❤️
Yuval Getreuer
Yuval Getreuer 10 ימים לפני
❤☀️🙏🏻❤
Oren S
Oren S 10 ימים לפני
היא: התחילה להתפשט-אני לא רוצה שנשכב הוא: אני אשם כי לא הייתי שיכור כמוה
Cassie
Cassie 11 ימים לפני
4
Eliya Fink
Eliya Fink 11 ימים לפני
גברים כאלה נותנים תקווה למין הגברי כיף לראות
Nitzanw2009
Nitzanw2009 11 ימים לפני
תוכנית חמודה. היה מעניין לראות בסוף שהוא מזכיר את 30 הנערים בתור לאונס באילת, אנשים זוכרים משהו שבכלל לא קרה כעובדה. פייק ניוז חודרים עמוק לתודעה.
Nitzanw2009
Nitzanw2009 10 ימים לפני
@Rup23 היו 30 נערים בתור?
Rup23
Rup23 10 ימים לפני
תגיד אתה דפוק?
אורי אשכנזי
אורי אשכנזי 11 ימים לפני
מתי פרק 2
Cassie
Cassie 11 ימים לפני
חובה לכול גבר ואישה
Eliran Refael
Eliran Refael 11 ימים לפני
חבל שאי אפשר לעשות כמה לייקים
קובי דואני
קובי דואני 11 ימים לפני
תקרינו את כל הפרקים ,פליז 🙏🙏🙏🙏
Orpaz Tapiero
Orpaz Tapiero 11 ימים לפני
הגיע הזמן לתוכן כזה ב2021! מטורף ועוצמתי
Gil Levy
Gil Levy 11 ימים לפני
כל הכבוד!
אנונימי י
אנונימי י 11 ימים לפני
זה יובל מהחיים הסודיים של בני ה4
Solitario
Solitario 11 ימים לפני
לא מאמין לכם שזה אמיתי חח
סתם אחת
סתם אחת 11 ימים לפני
ממש סדרה פרובקטיבית לא לטובה. יש דברים שצנעת הפרט מתאימה לה.
Ronen Tene
Ronen Tene 11 ימים לפני
צודקתתתת
Ronen Tene
Ronen Tene 11 ימים לפני
כך לא מרפאים ...האם לא היה אפשרי לוותר על כל התיאורים הפלסטיים של אברי מין הרחת מקומות אינטימיים בין קטינים שפיכה ועודדד ולהתמקד בחלק הריפוי אחרי הסבר ממצה על הבעייתיות שהיתה אך פחות יורד לפרטים הפורנוגרפיים בסדרת טלוויזיה בהוט.מענין למה אין הומואים בסדרה כי אז זה כבר היה מגעיל והצדקנים המסורתיים היו אומרים תעשו את זה בחדר סגור למה לדבר על זה זה גועל נפשש לא מתאים להחצין ....
Ronen Tene
Ronen Tene 11 ימים לפני
@יאיר ב האמת לא שמתי לב תודה על התגובה שנוגע לתוכן אח
יאיר ב
יאיר ב 11 ימים לפני
אתה יודע שמדובר "בהוט 8" ולא "בכאן 11" נכון??? בקשר להומואים- אתה צודק!
gil
gil 11 ימים לפני
שיתופים זה חשוב ופותח סתימות , אבל אין שיתוף של מישהו דתי ששמר נגיעה עד החתונה ואשתו היא האחת והיחידה והוא לא בוגד בה ונהנה מחדש כל פעם מחדש , מלא שמחה ,מלא עונג , בלי תסכולים והשוואות , בלי מגעיל מרוב יצר מלוכלך. אתם לא מאמינים שיש? תאמינו יש הרבה
Bb Bdh
Bb Bdh 4 ימים לפני
@daniel איפה יש?
gil
gil 6 ימים לפני
@Shula Lavy אני דתי מדבר מניסיון . ואת פשוט לא מבינה וכנראה הטעו אותך בשטויות . ההיפך הגמור הוא הנכון. האשה אסורה בימי המחזור וטוב שכך כי המצב רוח שלה לא יציב והיא מתגעגעת לבעלה ובעלה מתגעגע אליה וכך הם שומרים כל רעננות בחיים . כשהיא בהריון או מניקה או עם התקן או גלולות היא מותרת לבעלה בכל זמן שהם רוצים . אני חי בכיף עם אשתי ואני מאחל לכולם לחיות סעיף עם נשותיהם . צריך ליצור חיבור נפשי עמוק ושמחה ופתיחות בין בני הזוג לדאוג אחד לשני וכשמתחברים אז מרגישים שמחה עצומה ולא רק כיף זמני ופורקן יצרים.
Shula Lavy
Shula Lavy 6 ימים לפני
זה שטויות אי אפשר לקבוע תאריכים לפעילות. זה אופייני לחייתיות של הגבר. זה אסור. ואם לאישה אין בתאריך הזה חשק? הגבר הדתי כתב "הלכה" שעונה על סיפוק המרבי של התאומות והתשוקות שלו לא של האשה. הגבר הדתי הוא יותר בהמה
daniel
daniel 9 ימים לפני
הייתי ממליץ לצפות בפרק השני
Sariel
Sariel 11 ימים לפני
כל הכבוד על החשיפה. מרתק!
hen ko
hen ko 12 ימים לפני
לייק מי שבתול
Shachaf Dekel
Shachaf Dekel 12 ימים לפני
וואו! חשוב, מטלטל ומאיר עיניים. תודה לכל הגברים ששיתפו בכנות ונדיבות.
נטיעה ארדשטיין
נטיעה ארדשטיין 12 ימים לפני
אהבתי. ממש
Avi ben shitrit
Avi ben shitrit 12 ימים לפני
חובה לכול גבר ואישה
יאיר ב
יאיר ב 12 ימים לפני
14:53 בקיצור זונה!
Eizi Barzeliy
Eizi Barzeliy 12 ימים לפני
קצת מעיק,לא צפיתי עד הסוף! מסקנה; בנות תיזמו יותר!
hodaya Sabag
hodaya Sabag 12 ימים לפני
אבל להוציא זרע לבטלה זה איסור גמור
Eizi Barzeliy
Eizi Barzeliy 12 ימים לפני
אין ברירה זה טיבעי לגבר ליפרוק את יצרו אחרת יהיה מסוכן להסתובב ברחובות!
hodaya Sabag
hodaya Sabag 12 ימים לפני
🤔🤔🤔
Collins Chambers
Collins Chambers 12 ימים לפני
סידרה חשובה ומבורכת
שיראל קדרון
שיראל קדרון 12 ימים לפני
איתמר, אני ממש מקווה שהתלוננת על המטפלת הזאת. זה כל כך לא תקין הניצול המיני שהלך שם! זה אונס לכל דבר!
Qubi Qubi
Qubi Qubi 12 ימים לפני
מאמינה לזה חח
AfekaZoo
AfekaZoo 12 ימים לפני
מדהים, תודה
nieooj gotoy
nieooj gotoy 4 ימים לפני
וואוו!!!
Daniel Weissmann
Daniel Weissmann 12 ימים לפני
תודה!
nieooj gotoy
nieooj gotoy 4 ימים לפני
הילד מתעורר מינית.... הכל בהתאם לילד להסביר ולחנך !!! אותם אותה את עצמכם!!!!
Ko2412
Ko2412 13 ימים לפני
פרוגרס קיצוני
avi carmona
avi carmona 13 ימים לפני
מהתחלה הבנתי שמה שמעניין אותי זה לראות לסביות נטו. איך לענג את האישה בצורה המקסימלית. מעולם לא נמשכתי לזוגות בפורנו. לא מעניין אותי. ורק משם למדתי על המין על כל שלביו איך לנהוג באישה בזמן עשיית האהבה. אני לא אוהב לקרוא לזה סקס אלה אהבה לתנות אהבים.
Tom Shemesh
Tom Shemesh 13 ימים לפני
וזה למה חובה להכניס שיעורי חינוך מחטיבה ואילך על מיניות בריאה, רצון והסכמה וכו. מה שאנחנו לא מלמדים/ות את הצעירים, הם לומדים מהפורנו שזה בעצם סוג של זנות מצולמת. והפורנו הזה מעבר לכך שהוא ממכר ברמות קשות, הוא מעביר את כל המסרים הלא נכונים כמו ניצול, אונס ואלימות, מנתק את הרגש מהאקט וגורם לו להיות כמו קר וכפוי כמו נתינת שתן של לעשות וללכת, ובעצם משבש כל חלקה בריאה במוח. בעיקר היה לי עצוב לצפות בפרק הזה. כל כך עצוב😔. הגיע הזמן לשנות את זה.
לוני דניאל
לוני דניאל 13 ימים לפני
אתם בסך הכל עבדים של יצר הרע חחחח אלא לא מזיק ברגע שאתה מוציא טיפה אחת של זרע זה כמו לרצוח תינוק , תראו מה קורה כל האנשים של הדור עבדים של יצר הרע הוא שולט עליכם , ואין לכם שום שליטה או מעצור ,..... אנשים עצובים ומסכנים
לוני דניאל
לוני דניאל 11 ימים לפני
@Eizi Barzeliy תודה רבה נשמה אמן , מאחל לך אחי שתחזור בתשובה שלמה לבורא עולם, מאחל לך רק בריאות ואושר בחיים ותצליח בכל מעשה ידייך, אמן תתחיל לשמור על הברית ולא להוציא זרע אני מבטיח לך החיים שלך ישתנו לטובה אין יותר תענוג מלשלוט על יצר הרע , להידבק בבורא עולם ותורתו, זה התענוג של העולם, אין יצר הרע שולט אלא במה שעינוי של האדם רואות , בורא עולם אומר בראתי לכם יצר הרע , ובראתי בישבלו תורת תבילין ברגע שתתחיל לשמור היה לך ישוב הדעת פירוש המילה מזל , מוציא , זרע , לבטלה אם אתה רוצה מזל וברכה לחיים שלך תתחיל לקדש את עצמך , לבטל את יצר הרע ממך , אמן ❤
Eizi Barzeliy
Eizi Barzeliy 11 ימים לפני
@לוני דניאל מאחל לך זייווג הגון ונישואים מאושרים!
לוני דניאל
לוני דניאל 11 ימים לפני
@Eizi Barzeliy 25
Eizi Barzeliy
Eizi Barzeliy 11 ימים לפני
@לוני דניאל בן כמה אתה?
לוני דניאל
לוני דניאל 12 ימים לפני
@Eizi Barzeliy לפי הדיבור שלך אני כבר יודע שיצר הרע שולט אלייך ואתה לא יכול לשלוט אל התאוות שלך
נועה הרפז
נועה הרפז 13 ימים לפני
תודה לכם על התוכנית והשיתופים. מי יתן והמערכת בין גברים לנשים תעבור ריפוי אמיתי. כמה יופי יהיה אז בחיבור ❤
King Kong
King Kong 13 ימים לפני
מעניין מאוד וחשוב. רק חבל שלא נתתם ביטוי להומואים
ראפת מלחם
ראפת מלחם 12 ימים לפני
מה זה
Joh Copper
Joh Copper 13 ימים לפני
אחלה תכנית אבל וואללה מביך שאין פה גבר אחד שהוא גיי שמדבר על הגילוי של המיניות שלו
Ronen Tene
Ronen Tene 11 ימים לפני
או אפילו דומיני שיספר על חוויה משותפת כולם נגעלים מגבר או שגונח בפורנו או אצל המטפלת כמובן שזה רחוק מהמציאות
Naama Atzitz
Naama Atzitz 13 ימים לפני
אתם פשוט מדהימים אחד אחד, אני לא יכולה להסביר כמה אני מעריכה אתכם, את יוצרי הסדרה ואת כל המרואיינים. אלפי תודות לכם, אתם עושים משהו ענק בחשיבותו 🙏❤
משה בן הרוש
משה בן הרוש 13 ימים לפני
מה זה הדבר הזה??? מה זה נגמרו הדברים לראות? אני ראיתי כמה שניות ונגעלתי. פשוט גועל נפש
Ronen Tene
Ronen Tene 13 ימים לפני
מצעד הגאווה בתל אביב זה גועל נפש כי מחצינים מיניות של אומואים אבל אם זה סדרה אינטלקטואלית בכאן 11 של סטרייטים זה ממש תענוג רוחני לספר על כל הפירוטכניקה כמובן שאין הומואים בסדרה כי יכול להיות שילדים יראו את זה ....אני ציני אם מישהו לא הבין
Ronen Tene
Ronen Tene 12 ימים לפני
לא נורא קורה לכולנו אח יקר
Itamar Heller
Itamar Heller 12 ימים לפני
@Ronen Tene וואי יצאתי ילד..
Ronen Tene
Ronen Tene 12 ימים לפני
@Itamar Heller זה היה בציניות נקודה אחת שלא היה אף גבר הומו או אפילו דומיני נקודה שניה שכל הצדקנים שנגד מצעד הגאווה יזרמו עם החצנה כזו שמדובר על סטרייטים
Itamar Heller
Itamar Heller 12 ימים לפני
זה מה שמדליק אותך? לכתוב הודעות דוחות? תספר אולי משהו אמיתי על המיניות שלך, על התהליך שלך.. ולמה חשוב לך להזכיר שאתה הומופוב גם כשלא דיברו בכלל על הקהילה..
Ayalla Tsedek
Ayalla Tsedek 13 ימים לפני
יצירה מדהימה אני שמחה שזו סדרה
אושרי שבאבו
אושרי שבאבו 13 ימים לפני
בולשיט מעורבב עם אמת! סורי
amos wayne
amos wayne 8 ימים לפני
רק ילדים מגיבים ביוטוב אח
Itamar Heller
Itamar Heller 12 ימים לפני
יכול להרחיב?
Goldblat Alex
Goldblat Alex 13 ימים לפני
אתם מדהימים...תודה רבה על הפתיחות הנדירה שלכם... סדרה חובה לכל מתבגר בישראל
Ronen Tene
Ronen Tene 12 ימים לפני
איכססס ...אם אתה ממש מתעניין יכול לספר לך על חויותי המיניות בפוזה אינטלקטואלית
dekel polak
dekel polak 13 ימים לפני
מרעילי בארות ומפיצי מגפות כאשר פרצה מגפת הדֶבֶר באירופה של ימי הביניים התרבו המתים ולא היה בית שלא נפגע. לרפואה אז לא היה מענה ולא נראה סוף למוות השחור. תושבי אירופה הרימו את עיניהם וחיפשו במה לתלות את האשמה באסון הכבד, והם מצאו גם מצאו. האירופאים האשימו את היהודים בהפצת המגפה. הם הפיצו שמועה מפה לאוזן שהיהודים הרעילו בזדון את בארות המים והעמידו אותם למשפט. במקומות מסוימים הם שרפו קהילות יהודיות שלמות, וכאשר שככה המגפה, כמעט ולא נותרו יהודים במערב אירופה. עלילות דומות צפויות לנו עם מכת הקורונה. בעוד אנחנו מתבוססים בשלולית של ויכוחים והאשמות, מתלוננים על המסכות וההגבלות החוזרות, מתגבשת מעל ראשנו המכה האמיתית, איכותית ועמוקה יותר. בשלב זה היא אינה בהירה, אך נזהה אותה כשיתחילו להצביע עלינו, העם היהודי, כעל מקור הקורונה, על כל המשברים המכוערים הנלווים אליה. העולם לא השתנה מאז ימי הביניים. נסו לכתוב עלילה פרועה על יהודים ב"ניו יורק טיימס" למשל, ותראו לכמה תגובות אוהדות תזכו. לכן גם היום, מעשיות יתפשטו כמו אש בשדה קוצים, והאשמות גרועות יותר מאז יוטחו בנו. במה יאשימו אותנו הפעם? הו, זאת לא בעיה. העולם ימצא עלילה יצירתית לא פחות מן הזמנים הקדומים באירופה. אנחנו נכחיש כמובן. נגיד שאלו תיאוריות קשר חשוכות, שזו טעות איומה מצידם. אבל האמת היא שהם לא טועים. הם דווקא צודקים. שלא כמונו, האנטישמים ראו אז ורואים גם היום שיש עניין עם העם היהודי, תופעה על-טבעית. עַם ישראל הוא לא ככל העמים, וככל הנראה הוא נמצא בעולם הזה בתפקיד מיוחד. אלא שמסיבה לא ברורה היהודים לא מבצעים את תפקידם המיוחד וגורמים בכך רע לעולם. האנטישמים מסתכלים בצורה ריאלית על מצבנו, ואילו אנחנו חולמים בהקיץ וחושבים שאנחנו כמו כולם, מתפלאים למה לא מתייחסים אלינו יפה ושווה כמו לכל אומה מן השורה. לתופעת העיוורון של עם ישראל יש שם: "עם קשה עורף". יהודים שלא רוצים לראות, לא מעוניינים לדעת. אנחנו מתכחשים לסיבה ולפתרון, לגודל התפקיד שלנו, לאחריות שלנו כלפי העולם, שכתובים שחור על גבי לבן באלף מקומות במקורות שלנו - מקורות שהפכו גם לתשתית דת הנצרות והאסלאם. כך שגם אם אנחנו מכחישים, הם יודעים. ואנחנו מצטדקים, "תראו, אנחנו בדיוק כמו הצרפתים והאנגלים, לא שונים מהרוסים או האמריקאים, אנחנו לגמרי כמוכם". והם אומרים, "אתם לא כמו כולם; כתוב בתורה שאתם מיוחדים, שאתם קובעים את ההתקדמות לכל העולם, שאתם צריכים להיות אור לגויים. כתוב? כתוב. אז אנחנו לא רוצים לשמוע מכם שום דבר אחר. הכוח העליון אומר, ואנחנו מאמינים במה שהוא אומר". והם צודקים. בהתנהגות מתוקנת ונכונה ישראל יכולה להבריא את עצמה ואת העולם כולו מהמגפה. ישראל עצמה היא התרופה לחברה האנושית. תרופה! אם היהודים יתייחסו יפה זה לזה, המגפה תסתלק מהם ומכל אומות העולם. החברה האנושית תעבור תהליך הבראה. זה התפקיד שנועד לנו. בגללו מראש קיבצו אותנו לעם. "אור לגויים" זה לא להדגים איך עושים היי-טק וממציאים פיתוחים מבריקים, אלא איך לוקחים חבורה שמורכבת מהשונות הכי גדולה שיש בחברה האנושית ומשכינים בה שלום מעל מלחמה, אהבה מעל שנאה. זאת התרופה למגפה, ולכל הרע שבעולם. אין ברירה, במוקדם או במאוחר, עם התגברות הזנים החדשים בעולם, נצטרך לעכל זאת במהרה ולתקן תחילה את עצמנו ואז את העולם. וזה לא שאין בנו הכנות לשמוע על תפקידנו, על הקשר המיוחד שצריך להיות בינינו ועם הכוח העליון. יש לנו לב, יש לנו יכולת לספוג את המילים האלו, יש מקום חם לקלוט את הדברים. אבל יחד עם זה, יש גם עקשנות ועצלות גדולה מאוד שנצטרך להתגבר עליה.
אור בגים - נפש חיה בית הספר לאומנות הריפוי בתנועה
אור בגים - נפש חיה בית הספר לאומנות הריפוי בתנועה 14 ימים לפני
נפלא. תודה
אלה שפר
אלה שפר 14 ימים לפני
אני בטוחה שאנשים נהנים לראות את זה כמו פורנו בע"פ ולא יותר. אין פהב שום חידוש חשוב או תובנה אמיתית שלא ידועה מגיל 16 סתם כתבה שבאה להלהיט יצרים. כלום מעבר לזה. קצת עם יובל אבל לצערי רוב הגברים לא כמותו. במקום זה, יש ספרים מדהימים ללימוד מיניות בוגרת ואמיתית !!! לכו לסטימצקי
akers oe
akers oe 15 ימים לפני
לייק מי שבתול
K A
K A 15 ימים לפני
וואו
Qubi Qubi
Qubi Qubi 13 ימים לפני
@K A אני מגיל 14 נחשפתי לזה
Qubi Qubi
Qubi Qubi 13 ימים לפני
@K A שואל אגב שמי אופיר
K A
K A 13 ימים לפני
@Qubi Qubi אתה שואל או מצהיר?
Qubi Qubi
Qubi Qubi 13 ימים לפני
חחח מה וואו את פעם ראשונה נחשפת לזה
daniel
daniel 15 ימים לפני
❤️
miss tafara191
miss tafara191 15 ימים לפני
0:5 בחמש שניות הראשונות וכבר מתלהבת!
NoaLives79
NoaLives79 15 ימים לפני
אורי לביא מצחיק בטירוף. הדימוי של האיש עם הראש בפריזר והרגליים בתנור, הגיע עם טוויסט מוצלח של סטנדאפיסט מנוסה.
ורד
ורד 15 ימים לפני
חולי נפש וסוטי מין
Adi Arbel
Adi Arbel 15 ימים לפני
צפיית חובה למתבגרים!
Deni Gorelov
Deni Gorelov 15 ימים לפני
חד משמעי זה דבר שהוא לא חיובי ( פורנו ואוננות) לא סתם הוא הגדיר את זה כהתמכרות. זה בריחה מהעולם ומקשיים שיפגשו אותך במצבים שלא תוכל לפרוק באותה דרך ואז תהיה במצב עוד יותר גרוע. כמובן שזה טבעי וילד יפול ויתמכר לזה במיוחד כשאין פיקוח והכל חופשי. לכן זה חשוב להגביל כניסה לאתרים ל 18+ ובדרישה לזיהוי ( תעודה או כרטיס א ) כך גם אנשים יתרחקו מזה כי יעדיפו לא לתת פרטים. ובעזרת השם גם יקרסו כל האתרים האלה שמורידים אותנו למטה ברוח ובמוסר כחברה. עדיף לחזור לימי קדם שהדברים היו פשוטים יותר ואין מה ללמוד ממקומות כאלה, ללמוד מהניסיון עם אישה שאתה אוהב יביא לחיבור אמיתי. לא כמו בימינו, נערים חושבים שהם צריכים לעמוד בציפיות של עצמם אחרי שהם ראו " כוכב ".
Shula Lavy
Shula Lavy 6 ימים לפני
המכונן מספק את עצמו ומונע הטרדות של נשים לסיפוקו המיני. שיאונן 24/7/365/100 (כל שעה כל יום כל החיים)
Deni Gorelov
Deni Gorelov 10 ימים לפני
@priel aharonian לא התייחסתי לזה אבל אתה צודק. כמובן שחינוך מגיע לפני כל זה והוא העיקר. אבל ההגבלה הזאת בהחלט תקשה על התוכן הזה להגיע אל עיניים צעירות. ולא יודע אם זה יגביר או לא עד שלא ננסה לא נדע
priel aharonian
priel aharonian 10 ימים לפני
מסכים איתך על המטרה אבל חולק איתך לגמרי על הדרך. אם תגביל כניסה לאתרים כאלה, רק תגביר את הרצון של ילדים/מתבגרים להיכנס לשם ותסמוך עליהם הם ימצאו את הדרך. במקום זאת עדיף לחנך לחנך ולחנך, דווקא לחשוף אפילו בפומבי ולהסביר את כל הדברים שלא נכונים שם.
AnimaguS
AnimaguS 15 ימים לפני
בכל הספאם והתגובות אף אחד לא ישים לב שאני בעצם הומוסקסואל. להתראות! Love from Lithuania 🇱🇹 ♥️ 😩😩💦💦
אריאלה קרישי
אריאלה קרישי 13 ימים לפני
שמנו לב לא ביג דיל
Eylon La1
Eylon La1 15 ימים לפני
איזה גבר יובל! בנאדם מדהים.
Daniel Atad
Daniel Atad 12 ימים לפני
לגמרי
Noa Bonné
Noa Bonné 15 ימים לפני
מהמם, מרגש וחשוב מאוד!
Qubi Qubi
Qubi Qubi 14 ימים לפני
זה מעניין אותך אני חוויתי חלק ממה שאמרו
Liz Robbins Tzur
Liz Robbins Tzur 15 ימים לפני
תודה על הכנות והפתיחות לדעתי חובה להכניס את הסדרה לתיכונים.
Vanilla869
Vanilla869 16 ימים לפני
סדרה נהדרת ! איך לא לקחתם אותי 🤣
d g
d g 16 ימים לפני
העיקר שכולם בסוף מוצאים את האור שהמסר שלו הוא להתייחס לנשים בכבוד... למצוא את האשה שבך הוא לא בדיוק חלומו של כל גבר,הביאו פה גברים שכאילו מאד מחוברים לנשיות שלהם,"ושחטאו" בעבר והיום הפלא ופלא הם מבינים את טעותם הגדולה שהייתה לראות את האשה כחפץ,אז זהו שבמציאות רוב הגברים לא ממש שם בקטע של ההבנה הנשית ולא יהיו שם כנראה לעולם,ומה שעוד יותר עצוב במציאות הוא שרוב הנשים בכלל לא סובלות את הגברים האלה שמתייחסים אליהן בעדינות ובכבוד,ונמשכות בעיקר לאלו שלא
Mister Gold
Mister Gold 17 ימים לפני
ואו באמת מדהים! הייתי רוצה גם להישתתף
אתי נחום
אתי נחום 17 ימים לפני
פשוט מדהים !!!!! תוכנית מדהים ומרגשת שמה על השולחן דברים ששותקים לגביהם!!! כל הורה חייב לצפות בפרק הראשון מיליון פעם אם צריך - עד שתפנימו ותבינו שחינוך מיני מתחיל כבר מגיל 10 או הגיל בו הילד מתעורר מינית.... הכל בהתאם לילד להסביר ולחנך !!! אותם אותה את עצמכם!!!!
Tamir Baruch
Tamir Baruch 7 ימים לפני
מה זה בהתאם לילד? מאיפה מישהו יכול לדעת איזה חינוך מיני צריך לתת לי כשאני בן 10? יש ילדים שגדלו וקיבלו חינוך מיני מסביר ומחנך מגיל קטן, וגדלו בעקבות זה עם טראומות מיניות ונפשיות (לצערי אני אחד מהם)
Orange1993
Orange1993 17 ימים לפני
גועל נפש
NamisaGT
NamisaGT 17 ימים לפני
זה טוב 👌
Esther Chaya A
Esther Chaya A 17 ימים לפני
יובל גנן מדהים הוא בחיים הסודיים של בני 4
Qubi Qubi
Qubi Qubi 13 ימים לפני
בנינו אין הבדל בסרט כחול לדמיון מפותח גם סרט כחול זה בדיוני
Qubi Qubi
Qubi Qubi 16 ימים לפני
בכיף הייתי משתף אותך במשהו לא יודע אם זה המקום המתאים אני 20 פלוס חוויתי לא מעט בגיל 14
Esther Chaya A
Esther Chaya A 17 ימים לפני
זה ההוא מכאן 11 קטע חח, פורנו זה לא החיים עצמם אנשים צריכים לדעת את זה !! יש כל כך הרבה בני נוער היום שעדיין חושבים שזה כמו במציאות .
Esther Chaya A
Esther Chaya A 13 ימים לפני
אמרת נכון, מדע בדיוני.
Goldblat Alex
Goldblat Alex 13 ימים לפני
כצרכן פורנו לשעבר (ונראה לי של הרבה אנשים) , פורנו הוא מדע בדיוני . אין שום קשר קלוש למציאות . גם המון סצנות מבויימות , עלילות מטומטמות וכל התעשייה הזאת היא תעשייה שמנצלת קטינות ונשים במצוקה .
Qubi Qubi
Qubi Qubi 16 ימים לפני
זה טבעי בגיל 13 כבר נחשפים לזה אצל גברים בדרך כלל
oded eran
oded eran 17 ימים לפני
קודם כל - בהחלט יש מקום לסרטון כזה, אבל תחת כותרת אחרת. התימרתם להביא קולות גבריים מגוונים שידברו על מיניות, בפועל הבאתם טייפ (טיפוס) זהה של תל אביבי חתיך בן 20 עד 30 שמלרלר על איך גדל על פורנו וכיצד זה עיצב את תפיסת עולמו ההתחלתית והתנהגותו (הלא משהו) כלפי נשים, עד אשר חל אצלו תהליך/מהפך/ראה את האור ושינה את גישתו ליחסי מין עם נשים. יופי, באמת שיש לזה מקום, אבל האכסניה הציבה רף ציפיות גבוה מזה. טווח גילאים, טווח מגורים, טיפוסים שונים (אגב מלכתחילה יש הטיה, שכן רק אנשים מסוג מסוים ייפתחו ככה מול מצלמה קבל עם ועדה. זה מאוד שונה ממה שעשתה תמר מור-סלע, שכתבה בספר עם שמירה על אנונימיות המרואיינות). לגופו של ענין, אני מה-זה-שמח שהשלמתי את תהליך ההתבגרות שלי לפני פריצת הפורנו, וכך תפיסת עולמי מעוצבת לפי המציאות, ונשים אמיתיות, ולא לפי שטיפת מוח איומה. ליבי ליבי למי שגדל על פורנו. ואפשר מפה לצאת להכללה - עד כמה התפיסות שלנו וההתנהגויות שלנו מעוצבות לפי המדיה, בכל התחומים? איך עלינו להיראות, מה עלינו ללבוש, איך להתנהג בחוץ שיעריכו אותנו, איך לחיות בשוק העבודה, ועוד ועוד. עדיף לצרוך פחות תכנים שמישהו (לרוב עם אינטרס מסחרי מובהק) הכין לנו, ולהתנסות בעצמנו במה שקורה בחוץ ולברור מה טוב ומתאים לנו מתוך כל התרבות שמקיפה אותנו, ולעיתים שוטפת לנו את המוח עד כדי ביטוח העצמי (במידה שזה היה קיים מלכתחילה). מענין אם מישהו קרא עד פה.
Goldblat Alex
Goldblat Alex 13 ימים לפני
@שרון בלום מחזק את שרון. זה רק הפרק 1 והסדרה ארוכה , וגם פה- לטעמי אין פה שום טייפקאסט. להביא בחור גנן זה ממש לא טייפקאסט , כל אחד מדבר בצורה פתוחה , גלויה ואמיצה על המיניות שלהם. אני מאד אהבתי את הפרק הזה
שרון בלום
שרון בלום 14 ימים לפני
לכתוב כזה מניפסט לפני שראית את כל הסדרה?... תאמין לי שיש בה הכל: מבוגרים, צעירים, גרושים, פוליאמורים, רווקים, תל אביביים, פריפריה... רק צריך סבלנות ❤
oded eran
oded eran 16 ימים לפני
@Ataliya Naomi cohen לא התכוונתי לזלזל בתהליך שהם עברו, ואם זה הרושם שנוצר אז אני מתנצל. ברור שכל הכבוד להם על התיקון. הביקורת היתה על יוצרי התוכנית שזה מה שבחרו להראות לנו בתור פרק ראשון. זוית שהיא צרה מדי. ועל הדרך ביקורת על שטיפת המוח של המדיה לסוגיה
Ataliya Naomi cohen
Ataliya Naomi cohen 17 ימים לפני
ממש לא קיבלתי את המסר שהם ראו את האור, חוץ מהחייל המשוחרר ההוא שהרגיש שהלב שלו מלכתחילה במקום. הם דווקא מאוד היו כנים להראות את הריפוי שהם מעבירים את עצמם וניקוי הרעלים שצריך לעשות אחרי שהחברה המערבית חרבנה לך לראש.
לימור אוהב ציון
לימור אוהב ציון 17 ימים לפני
זה היה רק הפרק הראשון..
startx
startx 17 ימים לפני
אנחנו חיים בתקופה ותרבות שבה מעודדים מיניות של נשים, לחקור, לגלות אותה, לקבל אותה, ומגנים ומנסים לשנות ולבייש גברים בשל המיניות שלהם. כל הזמן להעביר ביקורת, זה לא בריא, זה רעיל, זה פוגע, זה משפיל.... הגיע הזמן לשינוי, לקבל ולאהוב גברים עם המיניות שלהם כפי שהיא. לחקור, לגלות, לקבל, לא לשנות, להיגמל, להפסיק, להתבייש.
בונג בונג
בונג בונג 17 ימים לפני
אני כל כך מזדהה איתם. אפילו שאני אשה
Qubi Qubi
Qubi Qubi 16 ימים לפני
ואני גבר ומזדהה איתם
בונג בונג
בונג בונג 17 ימים לפני
ווואו כמה חשוב שעשיתם את הסדרה הזאת. לשמוע סוף סוף את הצד השני. הצד שדווקא לא נחשף בצורה הזאת. ומדבר על מה שמרגיש במובן עמוק יותר. חשוב מאוד מאוד. תודה
Meital Dekel
Meital Dekel 17 ימים לפני
שאפו! מתלבטת אם לשלוח קישור למתבגר שלי..:)
יובל קרמר
יובל קרמר 16 ימים לפני
ללא ספק. ללא ספק.
Elinor Tehila
Elinor Tehila 16 ימים לפני
לשלוח לשלוח
לימור אוהב ציון
לימור אוהב ציון 17 ימים לפני
מתלבטת אם לשלוח לכל הגברים בבית.
מוריה שמעון
מוריה שמעון 18 ימים לפני
מדהים !! תודה על השיתוף!! חשוב ביותר
Qubi Qubi
Qubi Qubi 13 ימים לפני
אין הבדל בן סרט כחול לדמיון גם סרט כחול זה בדמיון
Qubi Qubi
Qubi Qubi 16 ימים לפני
אני בגיל 13 כבר נחשפתי לזה
אליהו פרץ
אליהו פרץ 18 ימים לפני
מהפנט אותי ההתבטאויות ברמה גבוהה ומדויקת
noga gazal
noga gazal 18 ימים לפני
אח של יובל - אם נפגש יום אחד אני מזמינה אותך לבירה! תותח
Shula Lavy
Shula Lavy 6 ימים לפני
@Uri Elias Levy בכ"ז הוא השאיר לאחיו את ההחלטה. ולא הבטיח את ביטחונה של חסרת הישע בגופו.
Uri Elias Levy
Uri Elias Levy 8 ימים לפני
בעיני הוא דמות ללמוד ממנה - אחד שמתערב כשצריך.
היוצרים - בטלנה | Hayotsrim - Batalna
2:36
היוצרים - הערוץ הרשמי
צפיות 164 אלפי
Would YOU Quit School For $100,000?
11:34
MrBeast
צפיות 34 מיליון
מעילה 💵 | פרק 1 המלא!
45:50
yes tv (יס)
צפיות 36 אלפי
נוי גבאי - סגול בהיר (קאבר)
3:29
Noy Gabay
צפיות 169 אלפי
היוצרים - בטלנה | Hayotsrim - Batalna
2:36
היוצרים - הערוץ הרשמי
צפיות 164 אלפי
Would YOU Quit School For $100,000?
11:34
MrBeast
צפיות 34 מיליון
מעילה 💵 | פרק 1 המלא!
45:50
yes tv (יס)
צפיות 36 אלפי
נוי גבאי - סגול בהיר (קאבר)
3:29
Noy Gabay
צפיות 169 אלפי
لفة العيد
1:38
Yazan Nobani
צפיות 310 אלפי
פלמח 2 💣 | פרק הבכורה הכפול!
47:27
yes VOD KIDS
צפיות 96 אלפי
Dennis Lloyd - The Way (Live From The Dead Sea)
3:24
DennisLloydVEVO
צפיות 556 אלפי